Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeret engem valaki egyáltalán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret engem valaki egyáltalán?

Figyelt kérdés
Nem tudom mert se barátom ha otthon valamit csinálok hogy anyunak ne kelljen leorditja a fejem hogy mértnem igy csináltam a barátaimon nem tudok kiigazodni.
2010. okt. 18. 14:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
olvass Bibliát, nekem segített elfogadnom magam. 22L
2010. okt. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! ez a kamaszkoral jár természetesen szeret nek téged csak ilyenkor érzékeny az ember hajlamos minden rosz szó után azt hinni hogy őt nem szereti senki csak tudod az élet legjava még csak ezután fog következni amibe lesz sok keserűség csalodás ugyan akkor öröm is de ha veszekednek is hid el szeretnek téged. És most megfogsz lepődni én itt vagyok 25 évesen nekem van 2 kisgyerekem de sokszor magamtol is megkérdezem ezt a kérdést mert mostanába csak a rosszak jöttek össze hogy, szeret vki engem szóval vhol én nagyon együtt érzek veled nagyon jó tudom milyen érzés mikor mindenért a másikat hibáztatják okolják meg belekötnek.Kedves kérdező fel a fejel és küldök egy nagy baráti ölelést neked!
2010. okt. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!