Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeret engem valaki egyáltalán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret engem valaki egyáltalán?

Figyelt kérdés
Nem tudom mert se barátom ha otthon valamit csinálok hogy anyunak ne kelljen leorditja a fejem hogy mértnem igy csináltam a barátaimon nem tudok kiigazodni.
2010. okt. 18. 14:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én szeretlek ha megnyugtat
2010. okt. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
engem se szeret senki,soha nem is szeretett,és még annyi akaraterőm sincs,hogy megöljem magam...:(
2010. okt. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Na ezt mindketten hagyjátok abba!! Persze hogy vannak emberek akik szeretnek!Nincs olyan emeber akit ne szeretnének.. A kamaszkor egyik leggyakrabban felmerülő problémája pontosan ez.. igaz kort nem írtál de feltételezem, hogy még te is ebben az időszakban vagy. ezen mindenki átesik.. És később ha Te szereted és becsülöd saját magad akkor már boldogabb leszel.. a többi meg jön magától! :)
2010. okt. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egy krokodil biztos nagyon szeretne!
2010. okt. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én mindenkit szeretek.
2010. okt. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én szeretlek :)
2010. okt. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
kozsó, te vagy az?
2010. okt. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem Kozso vagyok amugy igen 16 éves és örülök hogy nem is ismertek és mégis szerettek
2010. okt. 18. 14:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is szeretlek,és küldök egy virtuális ölelést!
2010. okt. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ha csaj vagy, tőlem igazit is kaphatsz :) é is szeretlek amúgy
2010. okt. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!