Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Miért gondolom ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Miért gondolom ezt?

Figyelt kérdés
sziasztok:) srác vagyok, és az a helyzet hogy legszívesebben arcon köpném magam ha a tükörbe nézek hogy hogy lehet ilyen ronda fejem, közbe meg vannak lányok akikről nem is álmodtam volna.. mármint nem jött össze csak volt nem egyszer hogy szemeztünk, meg megnéztek szép lányok... de abszolút nem értem hogy miért... nagyon rondának találom magam , csak én érzem ezt így? vagy csak én vagyok ezzel így?
2010. okt. 18. 11:37
 1/2 anonim válasza:

Hany eves vagy? (ezt jo lett volna tudni)

Azert sejtem hogy meg fiatal vagy. Mar masok is mondtak hogy ronda vagy vagy csak te latod annak magad? Most mar igy lassan 30 eves fejjel azt gondolom hogy ez a tinedzserkor betegsege hogy csunyanak latod magad. Ahogy telik az ido elmulik.

Gondoj arra ha megneznek a szep lanyok ez bizonyitek arra hogy megsem lehetsz annyira szornyu.

2010. okt. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?



És én is rondának gondolom magam de mindenki azt mondja legyek model szinte mindenki rondának mondja magát senkinek se tetszik önmaga ennyi .........

2010. okt. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!