Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha már egyszer úgy tűnt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már egyszer úgy tűnt, hogy a kiszemelt nő vette a lapot, majd úgy tesz, mintha nem történt volna semmi, akkor még probálkoznál?

Figyelt kérdés
Vagy ezt hogy értelmeznéd?
2023. szept. 22. 11:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10# mi meg nem leszunk ettol batrabbak :D

Nem veletlenul bizonytalan a kerdezo is, nem akar onbizalmat rombolni

2023. szept. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
35%
Bókolj neki. Hogy szép a szeme, vagy milyen ritka az ilyen jó alakú nő vagy mit tudom én. Ha a tetszésed kifejezed, a nő is merni fog lépni, ha akar valamit. Nekem így lett 2 kalandom. Az egyik eltátotta a száját, amikor meglátott tűsarkúban, ceruzaruhában és annyit bírt kinyögni, hogy húúú... Mondjuk nála ez nem jelentett semmit, csak max.annyit, hogy de meg.d.nálak egyszer. A másik egyre többször úgy hívott fel, hogy szépségem. Az elsőbe túl szerelmes voltam, ezért nem lett belőle semmi, a másodikkal rövid ideig együtt voltam, de őt nem tudtam úgy szeretni, ahogy igényelte volna, ezért lezártam. Egyik felé se léptem volna, ha nem fejezik ki a vonzalmukat.
2023. szept. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ hányszor volt már ilyen szemezgetés, és mióta tart. Lehet hogy várta volna a következő lépést és belefáradt. Beszéltetek már? Milyen viszonyban vagytok? Nem tettél esetleg valami kiábrándítót? Amiről te nem is gondolnád hogy az?
2023. szept. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!