Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg van oka "rühhelni"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van oka "rühhelni" engem? Kicsit fura, hiszen ő dobott.

Figyelt kérdés

A helyzet, 1 évvel ezelőtt megismerkedtem egy fiúval, úgy nézett ki, h lesz közöttünk vmi, de aztán dobott egy másik csaj miatt(azóta szakítottak). nagyjából egy hónnappal ezelőttig még ábrándoztam erről a fiúról. Nagyon beleszerettem, pedig tudom, h egy bunkó ember. Mindig próbáltam elfeledni, de vhogy összefutottunk mindig bulik alkalmával, és ott jöttek a beszólogatások, csipkelődések. Eléggé zavart, mert én téll el akarom felejteni, de jól is esett, h jéé lehet, h érez irántam vmit, ha ennyit piszkál. Én meg olyan természet vagyok, h ha vki beszól visszaszólok, de keményen. Am addig amíg ő nem szólt hozzám , én kerültem őt messziről. Csak egy sziát dobtam oda neki. Aztán most visszahallottam, h ez a srác rühell egem, és nem szeret akkor bulizni menni, ha én is tt vagyok...MERT én mindig beszólok neki, de ez nem igaz. Én mindig figyelek rá, h nehogy svéletlen hozászóljak, de ha egyszer beszól akk naná, h megvédem magam. Szval most, h van ez??? Én téll el akarom őt felejteni, úgy érzem am , h elég jó utón haladok. Na de azért mégis... elég gyerekes már ez a szitu. Szerintetek??

(18-19évesk vagyunk)


2010. okt. 17. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:

A probléma ott kezdődik ,hogy nagy valószinüséggel amikor meglátod folyamatosan őt nézed,h elkerüld és ő lehet ezt már "beszólásnak" veszi. Ez kiváltja a az ő konrkét bezsólását, te pedig természetes reakcióval visszareagálsz.

Utána jön a te kezdted, nem ő kezdte gyerekes szituáció. Amit minden ember szokott játszani még felnőtt korban is csak rejtve.

Egyébként, ezt megkéne beszélni vele, de ,ha jól veszem le enm leeht így azt tanácsolom,ha valahol meglátod kerüld el, még rá se köszönj. Ha meg egyszer utánad menne probáljátok megbeszélni.

Amúgy,ha valakit dobnak már nem szeretik, sőt rühelhetik is ilyenkor a másikat............

Amúgy azért piszkál valószinüleg,mert látja ,h téged érdekel és nem hagyod magad.

Egyszerüen ne foglalkozz vele,ha már durvább esetleg akkor, azért ne hagyd ,hogy a fejedre nőjőn,ha csak nem késő.

2010. okt. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez jó ötlet lehetne, csak az a baj, h olyan szinten undorodom már ettől a sráctól, h rá se bírok nézni, tehát nem nézem folyamamtosan. Sőt múltkor mikor koccintottunk(kb8-9en) próbáltam kikerülni a vele való koccintást. Próbálok mindennemű kapcsolatot megszakítani(azért köszönni köszönök, nem akarok bunkó lenni) de ennyi.

Am rájöttem azt kéne megtanulnom, h hagyom a hülye kis beszólogatásait, csinálja csak ha akarja, megpróbálok visszafogni a hirtelenségemből és elengedem a szavait a fülem mellett. Remélem ez menni fog

2010. okt. 17. 12:59
 3/5 anonim ***** válasza:

12:54-es vagyok

Hát remélem sikerül, valószinüleg jobb lenne :D

2010. okt. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szerintem még mindig érez irántad valamit és ezért beszél rolad a hátad mögött!!!
2010. okt. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam erre. De sztem ő túl szívtelen ahhoz, h akármit is érezzen, akárki iránt:S

Am most olvastam csak vissza rendesen a kérdést, bocsi a sok elírt szóért.

2010. okt. 23. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!