Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az komoly hogy teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az komoly hogy teljesen átlagos nők is elvárják egy párkapcsolatban hogy hetente többször járjunk ki enni, szórakozni, ide oda na meg persze utazni? Miből?

Figyelt kérdés

Hüledezve olvasom amiket írnak a nők hogy teljesen alap hogy egy héten 3-4 alkalommal étteremben van az ebéd, alap a hétvégi mozi vagy hasonlók. Meg időnként a nyaralások, wellness, meg kinézni Bécsbe, Rómába, stb.


Ezek átlagos fizetésből nem megoldhatóak.


Vagy ezek azt hiszik hogy mindenki senior Java fejlesztő vagy vállalkozó?


2023. szept. 10. 12:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
83%

9

Balazska évek óta itt van, 30-as éve elején, alkesz vagy 15 éve, néha le akar szokni, de visszaesik, fosulit vagy háromszor elkezdte de nem fejezte be. Majdnem két méter magas, vörös, amúgy nem lenne ronda pasi, ha fejben rendben lenne.

Jelenleg nem dolgozik, a nővére tartja el.

16-18 éves leányka kellene neki, máskor jó a negyvenes is.

És minden nő golddigger, mert nem egy munkanélküli alkeszt akar.

2023. szept. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
69%
😂mekkora forma
2023. szept. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

11: Ez egy kis korrekcióra szorul. A 30 as évek eleje igaz, az is hogy alkoholista vagyok, talán 15 éve még nem, én inkább "csak" 12-13 évet mondanék :)

Most éppen 5+ hónapja nem ittam,s nem is tervezek inni.


2m felett vagyok, a hajam pedig szőkésbarnás vörös, nem az az igazi rótvörös.


A többi stimmel, fiatal nők tetszenek, de néha bárkire rá tudnék mászni.

2023. szept. 10. 13:54
 14/20 anonim ***** válasza:
79%
Nem járok rendszeresen étterembe, de a többi dolog simán kijön az átlagfizetésemből.
2023. szept. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
74%

13

Gratula, hogy nem pialsz már fél éve.

Iratkozz vissza a suliba és keress munkát. Még nem késő rendbe tenni az életed.

2023. szept. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
46%
Balázska, verd ki inkább.
2023. szept. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
63%

Hihetetlen unalmas vagy már.

Semmi közöd hozzá, hogy ki mit vár el vagy szeret csinálni egy kapcsolatban, közelébe sem kerülsz ilyesminek, szóval neked nyugodtan lehet hótmindegy.

Nálunk pl mindketten ugyanannyira szeretünk étterembe járni, utazni, szórakozni és teljesen alap, hogy mindketten tudjuk finanszírozni a ránk eső részt. Ha az ismerősöm lennél és az instámat pörgetve ebből azt vonnád le, hogy a mocsok aranyásó céda biztos a pasijától vár mindent, hát az egyedül a te bajod lenne, nem az enyém. Ezt nyugodtan vonatkoztasd mindenkire, akinek a hasonló tartalmaitól triggerelődsz 😘

2023. szept. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
63%
Balázs, számodra ANNYIRA mindegy, hogy a teljesen átlagos nők kitől mit várnak el. Tőled senki nem vár az égvilágon semmit, az meg hadd legyen a piacképes férfiak baja, hogy milyen elvárásoknak akarnak megfelelni.
2023. szept. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
6%
17. Alapból instára ilyen mwnozoa jepet raksz fel , fehat a figyelem felkeltes a szereples ami fontos beked.. nekem nem lennel az ismerosom mert az ilyen kamu sznob baratnoket/ismerosoket vagom ki mint a macskat xarni!!!
2023. szept. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
47%
19) édesf.szom, ezt a frusztrációt... fotós vagyok, szeretek szép képeket készíteni az utazásainkról, ahogy az ismerőseim utazós fotói is inspirálnak, szeretem nézegetni. Semmi menőzés nincs ebben, de ha bárkinek csípi a szemét, nyilván kikövethet :D Nem kis feszültség lehet benned, ha így kikészülsz ennyitől.
2023. szept. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!