Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az komoly hogy teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az komoly hogy teljesen átlagos nők is elvárják egy párkapcsolatban hogy hetente többször járjunk ki enni, szórakozni, ide oda na meg persze utazni? Miből?

Figyelt kérdés

Hüledezve olvasom amiket írnak a nők hogy teljesen alap hogy egy héten 3-4 alkalommal étteremben van az ebéd, alap a hétvégi mozi vagy hasonlók. Meg időnként a nyaralások, wellness, meg kinézni Bécsbe, Rómába, stb.


Ezek átlagos fizetésből nem megoldhatóak.


Vagy ezek azt hiszik hogy mindenki senior Java fejlesztő vagy vállalkozó?


2023. szept. 10. 12:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Húzzál el innen, Balázs. Senkit sem érdekelsz sem te, sem a téveszméid. Gyűjtsél inkább a fogaid rendbetételére.
2023. szept. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
Figyelj csak! Én kifizetem a progik rámeső reszét, (ha kéri a férfi, bár még nem fordult elő) Te ki tudod fizetni a tiédet? Vagy tőlem várnád azt.is!?
2023. szept. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
69%
Én is kifizetnem a rám eső részt, de üljön veled otthon az, akinek két anyja van.
2023. szept. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
Balazska, téged a nővéred tart el. Ez nem zavar?
2023. szept. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%

Tőled senki sem vár el semmi mást, Balázs, csak azt, hogy tartsd magad minél távolabb ettől a fórumtól és topiktól.

Mióta hajlandó veled (a nővéreden és a nőnemű rokonaidon kívül) nőnemű lény egyáltalán szóbaállni? Ez valami új fejlemény? Ugyan tájékoztass már bennünket a részletekről.

2023. szept. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%
Ezek a nők téged észre sem vesznek, szóval mit aggódsz ezen? Keress a szinteden, aztán nézzetek otthon tévét.
2023. szept. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
Az komoly, hogy még a lerobbant, ocsmány, elhízott, tróger, nőgyűlölő ingyenélő, másokon élősködő, átlag alatti alkesz féreg férfiak is átlagos meg szép nőt akarnak, akikért tenni semmit nem akarnak, költeni egy forintot sem hajlandóak semmire, de emellett még a nőtől várják el azt is, hogy felszedjék a férfit, valamint hogy a semminél is kevesebbel BOLDOGAN beérjék?Ez komoly?Mert én az ilyet mindig hüledezve olvasom.
2023. szept. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
Ő tényleg a Balázska?
2023. szept. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
42%
Amúgy milyen Balázsról van szó, miről maradtam le? :D
2023. szept. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Igen, én az a Balázska vagyok.
2023. szept. 10. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!