Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ábrándítsam ki magamból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ábrándítsam ki magamból? Van egy férfi a munkahelyemen,aki nagyon nyomul. Elhívott randizni is. Nemet mondtam, és szemtől szembe megmondtan neki, hogy nem akarok tőle semmit, de nem hagy békén. Mit tehetnék, hogy kiábránduljon belőlem?

Figyelt kérdés
Nem akarok bunkón viselkedni vele. Egy 7 éves kapcsolatban vagyok, ami teljesen jól működik. Neki is van párja, de boldogtalan mellete. Nem tudom teljesen elkerülni a munkahelyen.
2023. szept. 1. 19:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
92%

Hasonló helyzetben mentem a HR-re mentett képernyőfotókkal, tanúkkal. Másnap már nem dolgozott ott a pasas :D, ráadásul a rendőrség is megkereste zaklatás ügyén.


Pech.

2023. szept. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem kiábrándítani meg hasonló ostoba játszmákkal kell élni hanem keményen elzavarni. Ha nem ért belőle akkor HR.
2023. szept. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!