Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az jó dolog ha sokat nevetünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jó dolog ha sokat nevetünk és inkább hülyéskedésből áll a kapcsolatunk, vagy rossz?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk együtt, de nagyon szimpatikus egy srác/férfi. 20 évesek vagyunk, de inkább felnőtt kategóriába írtam. Szerintetek baj, hogy keveset lelkizünk (mondjuk pár napja lelkiztünk egy hatalmasat), vagy jó jel ha sokat viccelődünk?

Még nem tudom, hogy mi lesz kettőnkből.


2023. aug. 25. 00:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó, szerintem ez lenne az alap. Persze, kell a lelkizés is mellé.
2023. aug. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is jó ha meg tudjátok nevettetni egymás és önfeledt, vidám a hangulat amikor együtt vagytok! "Lelkizni" akkor kell amikor mindketten úgy érzitek, hogy úgymond komolyabb témákról akartok beszélni.
2023. aug. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs probléma, miért érezted úgy, hogy ezt meg kell kérdezni? Első szerelem? Most beszéltél először fiúval?
2023. aug. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Első viszonzott szerelem (ha tényleg annak érzem, de még nem mondta ki). De ha úgy vesszük, most kerültem először ilyen összhangba és közel egy sráchoz.

Nem, csak félek, hogy így majd a vicces csajnak fog tartani, nem annak, akinek kiöntheti a szívét. Bár pár napja megtette.

2023. aug. 25. 00:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
És miért ne lehetnél mindkettő? Nem egy amerikai filmben élsz.
2023. aug. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az előző kapcsolatom ilyen volt. Egyrészt jó, másrészt azt is elviccelte, amit nem kellett volna. A végére ez is hozzájárult a szakításhoz.

A mostani barátnőjénél ezt a dolgot tiszteletben tartja.

2023. aug. 25. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha azt de tudjátok megbeszélni, hogy együtt vagytok sem, akkor döntsd el, hogy ez jó-e vagy nem. Maga a bizonytalanság, hogy mi van, ha neki annyira még se vagy fontos és a rendszeres hülyéskedés mellett van neki más is képben.


Vannak dolgok, amiről érdemes tudni beszélni egy kapcsolatban.


De amúgy ezt leszámítva nyilván jó, mert fontos, hogy jól érezzétek magatokat együtt és úgy jön át az írásodból, hogy erre van szükséged.

2023. aug. 25. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogyha komolyan is meg tudjátok beszélni amit kell, akkor ez egy jó kapcsolat alapja lehet.
2023. aug. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miért baj az ha sokat viccelődtök? Én 2 éve vagyok együtt a barátommal, szinte állandóan nevetünk, bolondozunk. Komolyan is sokat beszélgetünk, egymás lelki társai vagyunk, de ez hosszú idő amíg kialakul.

Szóval ne gondold hogy ez probléma. Sőt!

2023. aug. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!