Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valaki akinek az exe a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki akinek az exe a legjobb barátja? A jelenlegi párod mit szól hozzá?

Figyelt kérdés
2010. okt. 16. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tartom az exeimmel a kapcsolatot.
2010. okt. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet barátságba maradni. Igaz mindíg mikor végeszakad egy kapcsolatnak mindíg megbeszélik a felek "hogy ugye barátok maradunk?" de ha új kapcsolatuk lesz úgyis meg kell szakítani a "barátságot" mert sok félreértés adódik belőle..
2010. okt. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez exem az egyik legjobb barátom. 2 évig voltunk együtt,az 1.évben nagy szerelem volt,aztán valahogy elmúlt,és a következő évben csak olyan "baráti" kapcsolatba voltunk,de persze volt szex meg minden,de nem volt senkink.Aztán mindketten találtunk párt magunknak,és ugye szakítottunk.Elég fura volt a helyzet,de ne volt rossz :D De azóta is nagyon jó barátok vagyunk :) mindent megbeszélünk,és a barátom se féltékeny rá :D
2010. okt. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Előző válaszolónak: megkérdezhetem a nemed meg a korod? Tudtok ezzel az exeddel és a jelenlegi pároddal közös programokat csinálni? Pl mozi, társasjáték, kirándulás, nyaralás, stb...


köszi a válaszokat

2010. okt. 16. 13:19
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem az exem az egyik legjobb baratom... a pasimnak nem nagyon tetszik de elfogadja....25/L
2010. okt. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pfff jó kérdés, nálunk ez van,a kedvesemnek ex a legjobb barátja. (Mindhárman huszonévesek vagyunk.) Nem egy balhé volt már ebből, én tudom, hogy szexuális értelemben nincs köztük semmi, régen elmúlt a vonzalom, de k.urvára zavar, hogy nem egyszer hozzá kell alkalmazkodnom, mert jaj, x órára jön, sietnünk kell, vagy "ó, most itt van nálam, nem tudok felmenni msn-re" stb. stb. Több évig jártak tizenévesen, azért ez a baráti ragaszkodás. :S

Nem segít a dolgon, hogy az illető csajt egyébként is ki nem állhatom, egy borzasztó természetű, kedvenc hobbija kedvesem (és a másik exe, na meg a jelenlegi szerencsétlen flótás barátja...) ugráltatása, és amikor mi összejöttünk, őrjöngött, amiért eggyel kevesebb csicskája lesz, kavarta a sza.rt, hogy szétszedjen minket, és majdnem sikerült. Ha kedvesem véletlenül nem pattan neki, mert épp VELEM mer lenni, őrjöng (komolyan, hallom a telefonban ahogy üvölt) Persze - és ez a legidegesítőbb -hibáit kedvesem nem látja illetve elnézhetőnek tartja. De ha le is üvölti, a csajnak meg se kottyan,ugyanolyan pióca marad.

Közös program édeshármasban egyszer volt, olyat csinált a csaj, hogy megmondtam,soha többet. (szarkavarás, próbált minket besározni egymás előtt és összeugrasztani)

Olyan szokott lenni, hogy egy nagyobb társasággal (mások is vannak ott) ott vagyunk mi, meg ő + barátja, de gondolhatod, hogy nem keresem a társaságát.

2010. okt. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én jelenleg 19 L vagyok, a volt barátom, aki 26 F, a legjobb barátom...sőt...még annál is több: a LELKI TÁRSAM!

4 évig voltunk együtt, de amúgy már 14 éve ismerjük egymást..., sajnos külső okok miatt elmúlt a szerelem, s barátság lett részemről.

Sokszor beszélünk, majdnem minden nap, találkozni is szoktunk néha, tök jó:)

Egyikőnknek sincs most senkije, de én is attól félek, hogy ha majd lesz, akkor a harmadik fél ezt nem fogja tolerálni:S, vagy nem hiszi majd el, hogy tényleg nincs köztünk semmi:(

2010. okt. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok . 19F. Valahogy mi nem is tudtunk "úgy" beszélgetni egymással mint azelőtt. Szóval már ezért se tartjuk egymással a kapcsolatot.
2010. okt. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!