Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Striák a lányon. Mennyire zavaró?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Striák a lányon. Mennyire zavaró?

Figyelt kérdés

A fenekem tele fan striákkal (növési csíkok), mert pár éve gyorsan "híztam meg" (pálcika voltam és normális súlyú lettem, tehát nem vagyok kövér). Mivel már elég régiek, ezért rózsaszínes-fehéresek, távolról egyáltalán nem látszanak, de közelről igen. Nyilván, ha lesz barátom, ő észre fogja venni. Ez mennyire zavaró egy férfi szemében?

Az alakommal egyébként nincs probléma, magas vagyok és inkább vékonyabb, mint átlagos alkatú, de a fenekem a vékonyságomhoz képest szép formás (nem vagyok beképzelt, csak elég sokan mondták már...).

Viszont a stria az nem fog soha eltűnni...örökre látszódni fog.


2010. okt. 16. 10:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
lehet, hogy én "rossz" pasikat fogtam ki, de amelyik pasival volt dolgom, mindegyiknek volt ilyen a csípőjén például. szóval nem csak a nők szenvednek ettől. egy érett férfi nem fog emiatt kiakadni, hidd el.
2010. okt. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
63%os csoda, orvos leszek, húzós a vizsgaidőszakom, mellesleg epilálom a lábam, ami nem 3 perc. nem mintha ehhez bármi közöd lenne, de inkább kijavítalak, minth abban a hitben létezz tovább, h minden értelmes nő ápolatlan. a nem frissen borotvált láb nem igénytelenség, de te nyilvánvalóan metroszexuális vagy, és a pszichés fejlettséged egy ötévesé. a másik alternatívám, h nőnemű vagy a másokat állandóan csesztető, műkörmös-hajpótlásos kollagénnel dúsított fajtából. ha férfi vagy szívből kívánom, h összejöjjön a nagy szerelem egy ilyen lánnyal. nyilván nem lesz a büdös életben diplomája, de a lába az tükörsima éjjel nappal...
2010. okt. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Anonim4 válasza:

Szia!


Látom nem mostani a kérdés...,de gondoltam írok azért :)

Mint írtad Te is attól lettél striás,hogy normál testsúlyra tettél szert.Sok sok embernek van striája...ehhez elegendő az is hogy valakinek "gyenge"/gyorsan szakadó bőre van.Én 7éves korom óta vagyok striás..Nem voltam kövér..egyszerűen nagyon vékony a bőröm és rettentően könnyen szakad.Nekem azóta is folyamatosan szakad :) Karomon,combomon,hasamon végig,derekamon sőt még elől a térdemen is.Azóta edző lettem,ahogy edzek szakad tovább!Na,de bumm!azért a kedvtelésem(edzést)nem adom fel!Aki szeret az úgy szeret,ahogy vagy!Aki meg ezeket nem fogadja el...hát..jobb is,hogy nem kezd veled..Köszönd meg neki!Hidd el,ha a striádba hibát talál akkor ha nem lenne striád másban találna hibát!De pl nézd azt az oldalát a dolognak,hogy sok ember Szeplős....amiről szintén nem tehetnek,mert nap hatására szeplős lesz...ez szerintem ugyan olyan dolog,mint a stria..vagy pl van akinek ragyás az arca...arról sem tehet senki,mert van akinél hormonproblémák miatt vagy stressz hatására jön elő....vagy...vannak ezek a szélsőséges időjárások...nyáron 40fok télen -20fok...ez is pl tönkreteszi sok ember bőrét...főleg aki kint dolgozik hidegben..ráncosodik tőle a bőr....a stria bármikor kialakulhat,emiatt ne aggódj!Van akinek ez tetszik....Szép feszes striák.. :) Volt barátom azt mondta,hogy neki így voltam egyedi...ez tetszett neki pl bennem..!Szóval ne csüggedj!De mivel már két év eltelt úgy gondolom megkérdezhetem,hogy sikerült-e már túltenned magadat ezen a kérdésen?:))

2012. aug. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!