Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Striák a lányon. Mennyire zavaró?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Striák a lányon. Mennyire zavaró?

Figyelt kérdés

A fenekem tele fan striákkal (növési csíkok), mert pár éve gyorsan "híztam meg" (pálcika voltam és normális súlyú lettem, tehát nem vagyok kövér). Mivel már elég régiek, ezért rózsaszínes-fehéresek, távolról egyáltalán nem látszanak, de közelről igen. Nyilván, ha lesz barátom, ő észre fogja venni. Ez mennyire zavaró egy férfi szemében?

Az alakommal egyébként nincs probléma, magas vagyok és inkább vékonyabb, mint átlagos alkatú, de a fenekem a vékonyságomhoz képest szép formás (nem vagyok beképzelt, csak elég sokan mondták már...).

Viszont a stria az nem fog soha eltűnni...örökre látszódni fog.


2010. okt. 16. 10:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem is van pár striám, de a barátomat ez egyáltalán nem zavarja! Miért hiszed, hogy pont ezt fogja nézni rajtad??? Ha meg nem vagy kövér, akkor nem mind1?:)
2010. okt. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nyugi,én egy betegség miatt híztam egy nyár alatt 30 (!) kilót..még mindig küzdök a leadásával és nekem mindenhol vannak striáim.. :( Vagyis kar,has,comb,fenék,térdhajlat,mell.. :( Amúgy az arcom az szép,de ez a hátrányom..Viszont elfogad a párom,bár az elején eléggé gátlásos voltam..pl első szexnél pólóban voltam stb. Nem lehet ezen változtatni,belel kell törődni. :(
2010. okt. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem van egy gyerekem,a mellem lett tele de nagyon...nem mernék ujra pasizni,igy.
2010. okt. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem is van én is kb így jártam ...Nekem van egy kis feleslegem de nem vagyok kővér.. sőt nem engedik hogy fogyókurázzak :P :) de am nem is vészes csak na engem zavar meg hát a csíkok de mást nem eddig egyik barátomat sem zavarta... nem is vették figyelembe mással foglalkoztak :P:) sztem veled is így lesz ne izgulj ...Am azt mondják hogy ha napozol akkor halványabb lesz (hallottam ) ..Sok szerencsét a fiúzáshoz :)
2010. okt. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ha egy fiú szeret és hagyod, h vetkőztessen, ergo nyilván némi erotika van a dologban, akkor neh azt hidd, h felpattan, h úristen, striáid vannak, nem kellesz...!!!

vizsgaidőszakban pl semmi időm sincs, mégsem mondja azt a barátom, h fújj igénytelen vagy, borostás a lábad... ne aggódj a 95% abszolút semmit sem vesz észre, ami kisebb a parlamentnél...:D

2010. okt. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem is van a combomon és a csípőmön. A barátod nem a stíráid miatt fog elhagyni, lesz veled!
2010. okt. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Jules10 ***** válasza:

Nem hiszem, hogy zavaró lenne...


F/27

2010. okt. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavarna! A szépségedből ez semmit nem vesz el!
2010. okt. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%
Vizsgaidőszakban nem jut idő a tisztálkodásra? Lábborotválásra? Na az ilyen csaj nem kéne nekem. Akkor Te is csak ilyen elméletben létező vagy.
2010. okt. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor ez is egy olyan dolog, ami csak minket, nőket aggaszt. Megnyugtat :) :$
2010. okt. 16. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!