Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kifejtené valaki, hogy miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifejtené valaki, hogy miért jó ez?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok 17 és azt érzem, hogy nem akarok részt venni ezekben az őrületekben amit kapcsolatnak hívnak(vagy szerelemnek, hiszen ki tudja, hogy egyáltalán létezik e). Nem nézek ki rosszul, magas vagyok, szóval ezt most nem azért írom, mert nem kaphatnék meg egy csajt sem.

Csak nem tudom felfogni, hogy miért jó az, ha bunkózok egy csajjal és akkor jövök be neki? Miért ilyen állatiasak az ösztönei a környezetemben élőknek? Miért van az, hogy ha mondjuk őszintén beszélnék és át akarnám érezni egy nő szeretetét, akkor nem tehetem, mert félek attól, hogy unalmasnak talál? Miért csak akkor kezd mindenki jobban ráhajtani a másikra, ha látja, hogy más is feltűnt a láthatáron nála?

Egyszóval miért kell megjátszanom magam? Ha el vagyok fáradva miért érzem azt, hogy gyorsan ki kell találnom valamit, mert unalmas leszek? Egyébként meg ez az egész, MI A FRANC? Mi az, hogy a nők annyira nagyra tartják magukat, hogy "kéretik magukat" Kérdem én, MIRE FEL? Ekkora a választási lehetőség?(nyilván igen) de akkor nem is érdemelnek szeretetet, hiszen bármikor szakíthatnak kéjükre, kedvükre. Elegem van ebből akkor inkább nem is kell nő, ha ezeken a sz@rságokon múlik minden. Ez őrület. Engem érdekel a pszichológia és a filozófia is és egy ilyen kapcsolat teljesen taccsra vágja az eddigi tudásom, mert megzavar. Nem azt mondom, hogy bennem nem élnek ösztönök, de felismerem, hogy mennyire szánalmasak és szenvedek ez miatt, tudom ez nem túl szexi... de már nem érdekel...


2010. okt. 16. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:

elég radikálisan látod a dolgokat, az biztos.

szerintem helyesen gondolod. ez amit leírtál, egy tükör a mai világra. szerintem is elég undorító dolgok vannak manapság. telejsen egyetérek veled. mivel 17 éves létedre ilyen komolyan gondolkozol ilyen dolgokról, szerintem a korodbeli lányokon kívül idősebb lányokra kéne "pazarolni" az idődet. hidd el, hogy majd te is találkozol egy normális lánnyal, akinek nem kell megjátszanod magad.

22L

2010. okt. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nagyon sok időt töltöttem keresgéléssel, ismerkedéssel. Elképesztő az arány...


Igény szintje, hogy mennyi az annyi, de ha nagyon igényes akarok lenni, nincs. Ha elfogadom, hogy vannak hibáik, úgy 1000 között van 5 lány, aki egyenes.


Lehet félreértelek, de szerintem egy nő igenis kéresse magát. Igényelje, hogy a férfi hódítsa meg. Amiért megszenvedsz, jobban értékeled, jobban a sajátodnak érzed. Persze csak annyira várja el azt, hogy megharcoljunk érte, amennyit ér.

Egy erkölcstelen, szellemileg csökkent képességű, ám erősen vonzzó nő ne akarjon semmit elvárni. Ám aki nem csak vonzzó, hanem egyenesen gyönyörű, rendkívül igényes és művelt, az megérdemli, hogy vért izzadjon érte egy pasi.

2010. okt. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

09:46 Lehet, bár nem tudom, a poén az, hogy most is egy 2 évvel idősebbel vagyok.. De élőben már rám ragadt ez a szűkszavúság és bunkóság, szóval csak mennek a napok úgy, hogy senki sem tudja, hogy mit gondolok igazándiból..és igen nem is próbálkozom már, lassan nem járok sehová..


09:51 Látod, pont erről beszélek. Mi az, hogy megszenvedni érte? MI EZ? Valami kényszer verseny? Egy kapcsolatnak kölcsönösnek kell lennie, csak én tartom szánalmasnak ezt a "harcoljunk meg érte?" olyan állatias, persze amikor élőben ott vagyok bennem is beindulnak az ösztönök, hogy tegyek valamit, de gondolj már bele.. szánalmas. Mintha valami felsőbbrendű lény lenne a csaj, annyira nevetséges.

2010. okt. 16. 09:58
 4/5 anonim válasza:

Szia! Ritka jó fej srác lehetsz! Én pl nem találtam még ilyen normális gondolkodásút,pedig pont ezt várnám. De én meg pont ugyanolyan lökött hapsikkal találkoztam eddig mint amilyen lányokkal te.

Borzalmas :S

De szerintem ne játszd meg magad,nem jó az neked,legyél olyan amilyen vagy,és majd belebotlassz abba aki ugyanúgy nem kér a színjátékból és a hazugságokból. :)

2010. okt. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

10:02

Szia. Amikor nem voltam bunkó akkor nem kellettem sehová, mióta az vagyok (nem durván és alpáriul, hanem szavakat kiforgatva, szarkasztikusan és általában viccesen) már "jó fej" vagyok meg hasonlók.... Bár az utóbbi időben inkább csak a "f@sz" meg a "bunkó" a legjobb jelző amit kapok. De csak azért kezdtem el, hogy bebizonyítsam az elméletem, hogy mindenki mekkora idióta és lekezelően viselkedem. Tudod kb úgy, hogy meséli valaki, hogy "képzeld ma magamra borítottam az üdítőt" én meg "haha, basszus de durva" és ő: "ja" és én "mármint nem az durva, hogy magadra borítottad, hanem, hogy ezt el is mesélted"

És ez így szépen rám ragadt, mondjuk ez a példa még a gyerekesebb fajtákból van, a filozófiáról ne is beszéljünk, mert oldalakat tudnék zengeni.....

Szánalmas ez az egész, nagyon szánalmas. Én is az vagyok és mindenki. (bocs ha megbántottam valakit)

2010. okt. 16. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!