Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem magam ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam ennyire frusztráltnak?

Figyelt kérdés

Nem tudom elképzelni, ahogy kézen fogva sétálok egy lánnyal, hogy csókolózunk. Filmet nézünk egy ágyban. Meg hogy amikor közösülünk, azzal én ártok a lánynak. Mintha megölném. Fájdalmat okozok neki. Olyannak érzem, mintha egy játék lenne a szex.

Minden másban el tudom magam képzelni, hegymászó, víz alatti hegesztő, vőfély...

Miért van ez?

20F


2010. okt. 15. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Húúúú basszus neked szexondricus sindromedus-od van. Fordulj szakorvoshoz tesó.
2010. okt. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
google nem dob semmit. miez?
2010. okt. 15. 21:37
 3/6 Moszuke ***** válasza:

szerintem csak nem vagy szerelmes azért beszélsz fasságokat.

mondhatnék mást is de ez a legkevésbé megbántó.

2010. okt. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért okoznál vele fájdalmat? A szex pont az ellenkezőjét szolgálja: azt, hogy azzal az emberrel, akivel mindennél jobban szeretitek egymás, teljesen egymáséi legyetek, átadjátok magatokat a másiknak és közben olyan gyönyörű érzéseket éljetek át, amit addig sohasem. Ez nem csak a szexuális élvezetről szól. Az is jó, igen, de ha szerelmesek vagytok egymásba és biztosak is egymás szerelmében, akkor ezzel még jobban elmélyíthetitek a kapcsolatotokat és teljesebbé tehetitek vele az életeteket. Ez egy másik dimenziója a kapcsolatotoknak, ami gazdagítja és keteljesíti.


Nincs ezzel semmi gond, kivéve, ha nem érzed még felkészültnek magad rá, illetve nem szeretsz ennyire senkit, hogy vágynál erre az élményre vele.


Ebben semmi rossz vagy beteges nincs szerintem. Nem kell semmit erőltetni, amit nem érzel jónak.

2010. okt. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Moszuke : mit?

nem vagyok buz1. pasik nem érdekelnek.:)

2010. okt. 15. 21:56
 6/6 A kérdező kommentje:
Jertek ide válaszolni pls. Nem értem magam!
2011. márc. 15. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!