Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ez egy jel vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez egy jel vagy csak hülye vagyok?

Figyelt kérdés
:P amikor pl állok az utcán csomószor van az, hogy jön egy csajszi és egy másodpercre rám néz aztán vissza és meredten maga elé, vagy van olyan is aki csak meredten maga elé és rám se néz :D ezek mik?
2010. okt. 15. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
BAMBULÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁS
2010. okt. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
xd
2010. okt. 15. 18:19
 3/10 anonim ***** válasza:
én is megnézek minden pasit. Aki jobban tetszik azt többször.
2010. okt. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
csak hülye vagy.
2010. okt. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy nem vagy láthatalan és észrevettek :)

Ha egyszer rádnéz egy pillanatra, abból még messzemenő következtetéseket ne vonj le :)

Mondjuk ha hosszabban néz miközben mentek egymással szemben, vagy netalántán szó szerint bámul a leányzó akkor már valőszinű, hogy tetszel neki.

De ez csak tipp, majd a lányok megmondják. Én fiú vagyok és pl csak azt a lányt nézem meg jobban, hosszabb ideig, amelyik tetszik nekem. Gondolom a lányok is így vannak ezzel :) Lányok?

2010. okt. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:D
2010. okt. 15. 18:27
 7/10 anonim ***** válasza:
3. pontosan :)
2010. okt. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy pillantás nem jelent semmit. Néha még egy bámulás sem.
2010. okt. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan, hogy nagyban ültem a padon a villamosmegállóban, bambultam magam elé, elment előttem egy férfi, valamiért felnéztem, és rájöttem, hogy húúú b*meg, ez nem semmi :D Utána gyorsan visszanéztem és rájöttem, hogy ő is ugyanúgy visszakapta a fejét :) Egyébként azóta sem láttam, csak úgy hirtelen kitűnt a sokaságból :D
2010. okt. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, meg bámulni egyébként is nem kicsit paraszt dolog... Bár ha azért bámul valaki mert bejövök neki, és nekem is tetszik a csaj, akkor nem nagy gond :)
2010. okt. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!