Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokmindenről lemaradok így?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokmindenről lemaradok így?! 18/F vagyok.

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, már volt 2 kisebb kapcsolatom(kb 1 hónaposak), de még nem feküdtem le senkievl, na meg kb 2 hónapja rakták fel a fogszab.-ot, ami kb 2 évig lesz...(sajnos, de ez később az én javamra fog válni).

Nem szeretek Disco-ba járni, de szeretek társaságban lenni, barátaimmal lógni, csak nem szeretem olyannak csapni a szelet, aki egy r!banc...nah meg eddig még szexelni sem egy ilyennel szeretnék.Néha viszont úgy gondolom, hogy sok jóból kimaradok ezáltal!!


Amúgy ismerőseim szerint helyes vagyok, bár amennyire lehet adni iylen téren ismerősök véleményére.. de szerintem nem "kegyes hazugságról" van szó.


Kort/nemet is!


2010. okt. 15. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha küldessz képet, majd küldök kort és nemet is és véleményt arról, hogy hogyan nézel ki!

Egyébként semmiről nem maradsz le, ha ez a kérdés!

A fogaidra meg vigyázz nagyon! Később probléma lehet vele, ha nem viselsz fogszabályzót! Ettől még nem leszel ronda!

2010. okt. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Küldj képet (;

Amm meg nem maradsz le semmiről csakmert 18 évesen még nem sexeltél...(:

2010. okt. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, de képet nem küldök így, mikor aztsme tudom, hogy ki vagy!! Nem tudhatom, hogy hogy élsz vissza vele!:S:SEsetleg havagy MyVipen megadok magamról néhány infót, ami alapján rám kereshetsz.
2010. okt. 15. 15:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Küldj privát üzit:)

Bennem megbízhatsz, de másokban ne tedd!

Ez most jól megmondtam:xD

2010. okt. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, inkább hagyjuk a kérdést! Nemszeretném magam viszont látni bizonyos oldalakon, a kérdésemmel együtt..(pl napisz@r)


U.I:Köszönöm azokank , akik esetleg komolyan gondolták ezt a képes dolgot!

2010. okt. 15. 15:50
 6/7 anonim válasza:

Én fennvok myvipen szal...én voltam a második válaszoló(:

nyugi bennem bízhatsz...:)

Küldj privát üzit

2010. okt. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát nincs mit:)

Hidd el, ha sokak szerint helyes vagy, akkor az vagy!

Biztos van olyan lány, akinek bejössz! Rengetegen élünk a világban!

Egyébként a képed a MyVIP-ről bárki felrakhatja bárhová...Ha megtalálod, akkor fel kell jelenteni azt, aki felrakta! Ha meg nem, más sem fogja:)

2010. okt. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!