Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ifjúságsegítő jó munka?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ifjúságsegítő jó munka? van valakiaki ifjúságsegítőként dolgozik akkor írjon?

Figyelt kérdés

lehet hogy anak mennék 12.után.amúgy hány pont kell?

(tudom hogy nem ide tartozik de itt talán választ kapok.)


2010. okt. 15. 12:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem teljesen vagyok képben a melóval, ez a szociális munkás lenne? Mert arról tudok nyilatkozni, de így hogy ifjúságsegítő passzolom.
2010. okt. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

hát igen vmi olyasmi:D

jó lenne ha tudnál vmit mondani róla

izgalmas munka?

2010. okt. 15. 14:28
 3/11 anonim ***** válasza:
A szociális munka nem rossz, de készülj fel, hogy a tanulmányaid nagy része szegénységtanulmányozásból és pszichológiából fog állni, másból nem, szóval az maga baromi unalmas lehet. Ja és drogprevenció, ez is szociális meló, bár az nem rossz, én szeretem :) Maga a munka szerintem izgalmas lehet, de kisebbségiekkel is kell foglalkoznod, így pl. a rasszizmus nem engedhető meg és nagyon sok környezettanulmányt kell majd végezned. Inkább elmélkedősnek képzelem mintsem gyakorlatinak, de a szoc.munkás barátaim nagyon élvezik, szóval ha neked szimpatikus akkor hajrá :)
2010. okt. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nehogy elmenj erre a szakra!!!! ostobaság!!!! értelmetlen hülyeség, én is elmentem, mert aha, jól hangzik, csak nem arról szól...

lesz egy rakat értelmetlen tantárgyad, tanulhatnál annyit, mint azok, akik diplomát adó szakon vannak, csak neked a kezedbe nyomnának egy felsőfokú OJK-s papírt, h ifjúságsegítő vagy és ennyi...

nekünk első napon közölte a szakfelelős: ha ezt elvégzitek, igazából semmit sem értek vele, mert ez nem szociális munkással egyenértékű, utána tanulhattok annak, de akkor ez a két év felesleges, mert egyből el lehet menni arra a szakra...

mehettünk volna kisegítőbe óralátogatásra meg ilyenek (20-30 éves roma "fiatalok" idiótaságait lesni...), 2 hónap után otthagytam a szakot és jó döntés volt, akkor voltam hülye, mikor jelentkeztem erre a borzalomra...

Remélem, tudtam segíteni.

2010. okt. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

még az előzőhöz: tehát ilyen álláslehetőség sosem lesz, h ifjúságsegítő. ha ehhez hasonlót keresnének, előbb vesznek fel egy diplomás szociális munkást, mint egy ilyet végzett valakit. ezzel a papírral kitörölhetnéd a fenekedet, másra nem jó.

ha érdekel az ilyesmi, menj szociálpedagógia szakra, az asszem 3 és fél éves, és legalább többre mész vele. de az ifjúságsegítő szaktól mentsen meg az ég! mióta oda jártam, akárkinek meséltem az ott tapasztaltakról, ledöbbent...

2010. okt. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.hát most nem tudom mit csináljak.és mit ajánlanátok?szeretem az idegen nyelveket talán azokkal valamit????nemtudom mit kezdjek magammal:S
2010. okt. 15. 19:51
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia!Fiú vagy Lány vagy?
2010. okt. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Csak azért kérdem,mert ha lány,akkor elmehetnél akár szülésznőnek!Vagy ápolónak,bár annak fiúként is elmehetsz!Azért mondom az ápolót,mert ha az mellé tanulsz valami nyelvet,akkor külföldön nagyon sok lehetőséged lenne!Pl svédországba,ausztriába,angliába,norvégia,svájc!

Nagyon jó fízetések vannak ott,még sok helyen lakást is adnak és ott nem úgy kell elképzelni az egézségügyet mind itt!:)Sajnos!Csak hogy egy példát mondjak egy ismerősöm ausztriába ápoló,lakást kapott,1600 euros fízetés és nem úgy mind itt hogy napi 12 óráért,hanem csak 8 órát dolgozik!Ő nagyot szereti csinálni,nem is csoda hiszen megfízetik!

2010. okt. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha én most kezdeném pályafutásom,biztos hogy ezt csinálnám!

Diplomás áplót megcsinálni,egy vagy két nyelv mellé és nagyon sok lehetőséged lenne!

2010. okt. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
lány vagyok.köszi a választ az ápoló nem is rossz ötlet de azért még várok ötleteket mert nekem semmi nem jut eszembe.
2010. okt. 17. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!