Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak itt ebben a kategóriában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak itt ebben a kategóriában jellemző vagy tényleg ennyi férfi ül egész nap csak ül a gép előtt és játszik?

Figyelt kérdés
Minden nap olvasni mostanában hogy párja helyett a gépet nyomkodja egész nap. Ez mennyire jellemző a való életben? Tényleg ennyi "kocka"lenne?
2023. aug. 2. 09:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
elég NER lovagosan hangzik:D
2023. aug. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
De sokan magukra vették es megsertodtek🤣meg már a férfi ekézo jelzőt is megkaptam xd csak kérdeztem valamit emberek,Jézus
2023. aug. 2. 10:35
 13/15 anonim ***** válasza:
16%

12.


Vicces a troll, hahaha, értelmesviccespoénos.

2023. aug. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
54%
Volt olyan életszakaszom kérdező, na és? Nem volt ugyan párom, akkor és most sincs, de nehogy már ezért ne ülhessek le heti 2x legalább játszani. Mostanában meg amúgy is hétvégén érek csak rá, de attól még nem hagyom abban, mert "gyerekes" vagy bármi. 23 éves vagyok egyébként.
2023. aug. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
45%
Eleve a "párkapcsolati problémák" topikba azok tesznek fel kérdéseket, akiknek bajuk van. Azokról a férfiakról, akik nem gamerkednek egész nap, nem lesz kint kérdés, így azokat nem is fogod látni...
2023. aug. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!