Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még rajtam kívül valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rajtam kívül valaki, aki sokszor kissé félve ír ebbe a rovatba?

Figyelt kérdés

Sok kérdést írtam már ebbe a rovatba és ezzel kapcsolatosan volt pár kellemetlen élményem. Némely kérdéseim miatt néha kiröhögtek, megkérdezték, hány éves vagyok és hogy egyáltalán volt-e már dolgom nővel. Ezek a kérdések nem voltak nevetségesek, legfeljebb arról árulkodtak, hogy kevés a tapasztalatom.

De könyörgöm, miért kell még itt is megalázni a másikat? Nem elég, ha valaki "meg van átkozva" és bármennyire is erőlködik, nem megy neki a csajozás? Kaptam én már eleget a "fizikai" valóságban, nem hiányzik, hogy a virtuális világban is ez várjon rám.


2010. okt. 14. 20:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Igen, én is félve írtam ki a kérdéseimet többször. Ugyancsak amiatt, hogy sosem volt még barátnőm. Én aránylag normális válaszokat kaptam, mégis azt ajánlom, jobb ilyen dolgokról élőben beszélni valakivel, ha van olyan személy, akiben megbízol.

Szóval legjobb ebből a virtuális térből kilépni. Én is már csak időnként nézek ide be.

2010. okt. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

21.45

Köszönöm szépen!

Az a baj, hogy magamból indulok ki! Én sosem szóltam le másokat, ha más témában marhaságokat írt, hanem leírtam neki, hogy ez és ez hogy történik, mi a magyarázata, stb...

Sajnos a párkapcsolati téma nem éppen erős oldalam,ezért voltam kénytelen néha naív kérdéseket is feltenni.

2010. okt. 14. 21:49
 13/16 anonim ***** válasza:

" Én sosem szóltam le másokat, ha más témában marhaságokat írt, hanem leírtam neki, hogy ez és ez hogy történik, mi a magyarázata, stb... "


Bár hozzáállásod alapvetően jól neveltségre és kulturáltságra vall, mégis az egész párkapcsolati probléma itt gyökeredzik.


Egy férfinak igenis konfrontálódnia kell másokkal, még akkor is, ha nem feltétlenül akar v. tudna jobb megoldást. Hogy miért? Mert férfi. Minden okoskodás, magyarázkodás, "beszéljük meg" egyszerűen gyengeségre vall. Ez van.

2010. okt. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha egy itteni online beszólást is a szívedre veszel, mi lesz akkor, amikor egy nő szól majd be neked élőben valami sértőt, hogy tesztelje a magabiztosságodat?
2010. okt. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

1: bunkókkal, trollokkal nem törődünk: tomboljanak csak magukban! Itt ki is lehet rúgatni a legcifrábbakat közülük.


2: tényleg szükséges, hogy elviseljél dolgokat - itt is és a való életben is. Tudnod kell kezelni és megoldani a problémákat: ennél komolyabbakat is, mint hogy beszólnak néhányan. A virtuális világ is olyan, mint a fizikai - csak itt mindenki nagyobb, erősebb, szebb, karcsúbb és magasabb - valamint duplaakkora a szája is (hogy egyéb méreteiről ne is beszéljünk).


3: Írd csak meg a problémád nyugodtan, majd magasról füttyents a bunkó válaszokra.


4: legfontosabb: OLVASD EL a normális válaszokat!


Amúgy tényleg: hány éves vagy? És hány komolyabb kísérleted volt már? Mi volt ezekkel a probléma?

2010. okt. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

23.14

Az már volt bőven.

01.57

Maradjunk annyiban, hogy több vagyok, mint gondolnád, szóval a tinédzserkort már elhagytam. Két barátnőm volt, akiknek elég sokáig kellett udvarolnom. Az egyik másfél, a másik fél évig tartott.

A problémát pedig nem tudom neked megmondani, hogy pontosan mi lehet. Valószínűleg nincs meg az a belső vonzó kisugárzásom, mint másoknak és persze az önbizalommal is hadilábon állok. Ha próbálok is kapcsolatba kerülni egy lánnyal, egy bizonyos szintnél sosem jutok tovább, mert feltehetően nem vagyok elég izgalmas neki.

2010. okt. 15. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!