Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor áll fel a pasiknak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor áll fel a pasiknak? Mitől függ ez az egész?

Figyelt kérdés
Ha pl. megnéznek egy csajt az utcán, megsimogatja egy csaj a nyakát,vagy megfogja a lábát(combját)..
2010. okt. 14. 20:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem suliban a padban ülve is feláll néha ha ingerült vagyok
2010. okt. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha eszembe jut egy jó csaj pl akkor is, vagy nekem mondjuk érzékeny a fülem, de ha a combomat megsimogatják attól is.


Vagy még amikor egy csaj a szexről beszél vagy a burkoltan a szexel kapcsolatban.pl.: rajz órán kértem egy hegyezőt az egyik jó bőr oszt társam ilyen szexin mosolyogva azt mondta: nekem is van hegyezőm ...na azután állt egész rajzórán a farkam :D


F/15

2010. okt. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

jo, utolso 15 évesen... jo hogy mindenre feláll... kis taknyos...


am egy csóktól már jogos ha áll, ha szereti és kivánja azt akit csókol. na meg nedvedzik is, nekem legalábbis hihetetlen mennyiségű előváladékot ereszt már csókolózástól is... vékony nadrágban ciki mer átáztatja :D

hogy egész konkrétan a kérdésre válaszoljak:

mikor? reggel. reggel kb mindenkinek, akinek működik.

mitől függ? tesztoszteron és ingerek.

2010. okt. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!