Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor áll fel a pasiknak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor áll fel a pasiknak? Mitől függ ez az egész?

Figyelt kérdés
Ha pl. megnéznek egy csajt az utcán, megsimogatja egy csaj a nyakát,vagy megfogja a lábát(combját)..
2010. okt. 14. 20:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Juj.
2010. okt. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A hajuk pl. az ilyen kérdésektől.
2010. okt. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

egyénfüggő!

Gondolom nem kell sokat magyarázni. vannak, akiknek rángatni kell, hogy legyen valami, van akiknek a puszta fantáziálástól is beindul a folyamat :D

Mindenkinek más a hormonháztartása, ezen nem érdemes többet rágódni.

2010. okt. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha meglátok az utcán egy nekem tetsző lányt "lefényképezem" a szemeimmel, alacsony fordulatszámra kapcsolom az agyam, majd az így fölöslgessé vált vért átirányítom a farkamba:)


Egyébként egy csomó dologtól felállhat.

2010. okt. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
a barátomnak attól is fel szokott, ha nézem a farkát(persze nem nadrágban, hanem fedetlenül, mondjuk fürdés után). Aztán persze nem csak nézem:) Szexuális természetű gondolatoktól is, vagy ha a busz pont úgy rázza hogy az jó neki:P
2010. okt. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mindenkinek máskor, nekem a következő Kedden lesz 14:32kor. de tényleg egyénfüggő
2010. okt. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Basszus!Szerintem tök normálisan kérdeztem!

És normális választ várok.

Mivel nem vagyok pasi,így nem tudhatom,de érdekel.

Ja és 20 éves vagyok,nem kis p*csa!

2010. okt. 16. 21:56
 8/13 anonim ***** válasza:

pasizz be, és majd kitapasztalod.

Egyébként meg bármilyen meglepő, egyet kivéve mind normális válasz volt. tényleg simán feláll akár egy kis buszrázkódástól vagy jó csajtól az utcán.

Nekem pl ha átölelek valami jó csajt(csak barátságból), akkor is simán egyből feláll. Viszont amikor "hozzászokik" valakihez, akkor kevésbé indul be ugyan attól.

na jó f*szvadászatot.

2010. okt. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ja kb erről van szó
2010. okt. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Van ilyen kérdés és kicsit unjak sokan,nem az a baj hogy kis pi**a lennel vagy hogy nem írtad le normálisan.
2010. okt. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!