Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Női szemmel nézve sem férfias...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szemmel nézve sem férfias egy biciklis férfi?

Figyelt kérdés

Valahogy ez nem úgy van hogy az igazán férfias pasik azok autóznak?


Most a hétköznapi közlekedést, munkába járást értem. Azt most ne vegyük figyelembe hogy valaki szabadidőben vagy versenyszerűen bicajozik.



2023. júl. 29. 17:37
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
36%

Majd akkor lesz egyszinten a biciklis az autóssal, ha számára is azonosak lesznek a feltételek (jogosítvány, forgalmi engedély a drótszamárra, amelyek elvehetőek, ha kamikaze módon, részegen borul az árokba a svájcisapkás papa vele, vagy közlekedésre alkalmatlan a műszaki állapota, lásd romabiciklik többsége)


Egészen addig a biciklis rangja jóval alacsonyabb, mert akármelyik analfabéta tanyasi alkoholista felpattanhat rá, míg az autóvezetéshez elég sok dolognak meg kell felelni.

2023. júl. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
könyörgöm😭😭😭
2023. júl. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
95%
Elég elcseszett értékrended lehet, ha nálad attól függ, hogy valaki mennyire férfias, hogy milyen járművel közlekedik.
2023. júl. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Ki nem állhatom a kerékpárosokat, mégis egy bringással jöttem össze. Ő meg az autósokat utálja, mégis én kellettem neki😂
2023. júl. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
84%

Az autó a lusta embereknek van, akik a budira sem képesek gyalog menni, és akik szrnak a környezetükre, szennyezik a levegőt a kipufogógázukkal. Ha ez neked férfias, akkor gratulálok. (Az elektromos autó előállítása a környezetszennyezés mintapéldája, ha most a kipufogógáztól eltekintünk.)

És mi van, ha valaki nem szeret autózni, de mondjuk szeret biciklizni és buszozni? Az nem férfias?


Sokkal egészségesebb lenne biciklivel közlekedni, ha nem az autósok bűzét kéne belélegezni. Egészséges életmód - ez ma már megy kifele a divatból, és csodálkoznak az emberek, hogy megbetegszenek a mozgásszegény életmód miatt.


Ez is marhaság, hogy a biciklisek vékonyak. De amúgy nem is koszosak. Gondolom, teneked rabszolgáid vannak, és ami piszkos, ahhoz csak ők érhetnek hozzá, te nem, nehogy megerőltesd magad, vagy túlterheld magad.


És akkor a hollandok mind nőiesek, mert ők mindenhova biciklivel mennek?

2023. júl. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

15

Én pl Biatorbagyrol járok dolgozni autóval. Majd ha lesz rendes tomegkozelekdes, akkkor majd vonatozok...addig nem.

2023. júl. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
84%
Párom 8 kmre jár dolgozni biciklivel. Lehet hogy izzadt mikor hazaer, de az egy furdessel megoldhato. Viszont cserébe olyan kerek segge van amit minden autós megirigyelhet.
2023. júl. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
82%

17

Visszafele még csak-csak! De oda? Hogy viselik el a szagát az irodában a többiek!

Tudod, egy IT salses irodaban, ahol olyan válogatott ügyfelek is megfordulnak, akik benne vannak a 100 leggazdagabb magyar listájában.., elég hülyén nézne ki izzadtan, hónaljfoltos ingel!

2023. júl. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
17# országútival laza tekeréssel alig izzad.
2023. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
ingben szerintem senki nem megy biciklivel, max viszi magával.
2023. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!