Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Szerintetek mi teszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szerintetek mi teszi a férfit férfivá?

Figyelt kérdés

Most kimondottan férfiak véleményére vagyok kíváncsi. Majd a nőket is megkérdezzük erről később.

Mi az, amitől úgy gondolod, hogy te férfias vagy? Mitől lehetnél még férfiasabb?

nem arra vagyok kíváncsi, hogy szerinted a nők mit gondolnak férfiasnak, hanem arra, amit TE gondolsz férfiasnak.



2023. márc. 3. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én attól tartom magam férfinak, hogy független vagyok másoktól nagyon sok értelemben. Nem vagyok az az ember, aki minden apróságért mást kérdez meg, mástól kér segítséget. Elboldogulok az életben, nincs szükségem anyagi támogatásra másoktól, vízvezeték szerelőre, befektetési tanácsadóra, vagy bármi egyébre, mert képes vagyok megoldani a legtöbb felmerülő problémát. Ha mégsem, akkor pedig megtanulom. Az én buborékomban az a férfi dolga, hogy megadja a családjának mindazt, amire szüksége lehet egy átlagos élet során.
2023. márc. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem legyen humoros, kreatív, ne essen ki a kezéből pl, a csavarhúzó, fogó, teddyhenger, stb. Nem árt, ha jó kaját is tud gond nélkül rittyenteni, ha éppen úgy adódik.

Szex terén odaadó, érzéki, figyelmes, és semmiképpen nem önző. Tisztelje a párját, mint ember, mint NŐ, de nem legyen terhére a rajongása.

2023. márc. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezem majd én a nőket. 😁
2023. márc. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
En az onbizalmat emelnem ki. Persze engem is ernek kihivasok, amikre nem tudom a valaszt, de tudom, hogy valahogy ugyis meg fogom oldani. Ahogy szoktak mondani a ferfi legyen okos es eros, a no pedig szep. Nalunk megvan ez a leosztas, talan tulsagosan is, jeghideg intelligencia, roppant aprolekos, kreativ es megoldascentrikus hozzaallasom van. Gyorsan integralom az informaciokat, konzekvens donteseket hozok. A humor meg a tobbi, csak ezeket oldja.
2023. márc. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Humoros vagyok, van egy független, önálló életem, vannak céljaim, jó munkám van, talpraesett vagyok, jó a probléma megoldó képességem
2023. márc. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!