Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendellenes, hogy ez ott van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendellenes, hogy ez ott van? (lent)

Figyelt kérdés
A hüvelyemben kb olyan 5-6 centi mélyen érzek valamit. Mintha fentről jönne le, ilyen "dudor", nem fáj meg semmi, arra gondoltam lehet hogy ez a méhnyak (ne nevessetek ki, tényleg nemtudom, lehet ez butaság) csak hát nem középen van hanem inkább így a jobb oldalon, és mellette még folytatódik a hüvely, tehát "ki tudom kerülni". Lehet, hogy ez teljesen normális, meg ez valami szerv ott, szóval előre is bocsi ha hatalmas nagy hülyeséget kérdeztem. Csak aggódom, hogy ez nem normális.
2010. okt. 14. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Megvizsgáljam?
2010. okt. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
sőt utána is folytatódik a hüvelyem tehát kb ahhoz tudnám hasonlítani mintha egy nyelv lenne ott (alakra) tudom ez nagyon morbid de máshogy nemtudtam leírni...
2010. okt. 14. 17:04
 3/9 A kérdező kommentje:
a kérdésem tehát az lenne hogy a ti hüvelyetek egy teljesen tökéletesen egyenes és sima "járat" vagy normális ha van ilyen "kinövés"? mi ez?
2010. okt. 14. 17:07
 4/9 anonim ***** válasza:
Az a méhszáj, de ne fogdosd, nem azért van.
2010. okt. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm és sajnálom hogy tudatlan vagyok tényleg nem direkt "csinálom a hülyét"
2010. okt. 14. 17:13
 6/9 A kérdező kommentje:
de egyáltalán nem középen van az normális?:S
2010. okt. 14. 17:45
 7/9 anonim ***** válasza:

dehogy a méhszáj.. a méhszáj a még tövében van, és egyáltalán nem egy dudor a hüvelyedban..

szerintem ez normális, a hüvely nem egyenletesen sima.

2010. okt. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"...a nyugalmi állapotban lévő hüvely hossza nagyjából 6–7.5 cm a külső falnál (elől) és 9 cm a hátsó fal mentén. Nemi izgatás során mind a széltében, mind hosszában kitágul. ..."

Az nem a méhszáj. A hüvely fala nem egyenletesen sima.


"...A gyakran G-pontnak nevezett erogén zóna a hüvely egyik elülső falán, a bejárattól körülbelül öt centiméterre helyezkedik el. ... "

Ahogy írtad, arra felé van a G-pont is, lehet megtaláltad.


De olvasgathatsz még: [link]

2010. okt. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jó mindegy mi de a lényeg hogy nem valami rendellenes dolog ugye?
2010. okt. 16. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!