Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nagyon gáz, ha 14 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon gáz, ha 14 éves létemre inkább a 20-30-40! -es pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
Jó, persze vannak kivételek..De 18 alatt kevés. A 40-esre sincs sok példa, de mégis van..Ez nagyon gáz?
2010. okt. 14. 15:19
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
és még szegény pedofilokat bántják...
2010. okt. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben semmi gáz nincs. Ízlések, és pofonok.

Nekem meg mindig a (sokkal) fiatalabb lányok voltak az eseteim. Gimnazistaként is, huszonévesen is, most is. Sosem voltam szerelmes tizenévesen egy tanárnőmbe se, még ha 23 volt, akkor se vertem rá gondolatban, és nem akartam idősebb nőket meglesni az uszodai öltözőben, és arra sem vágytam, hogy legyen egy "harmincas szextanítónénim". És most se nagyon érdekelnek a 28-30-on felüli nők.


De mindenki megtalálja a magához valót. Kínálat és kereslet előbb-utóbb találkozik.


36 F

2010. okt. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Ne izgulj, tényleg kinövöd. 20 évesen majd a 60 évesek jönnek be.
2010. okt. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!