Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves lányok-nők, neked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves lányok-nők, neked milyen fiúk-férfiak és lányok-nők tetszenek? Külső és belső.

Figyelt kérdés
Képet küldeni, linkelni is nyugodtan lehet.

2023. júl. 16. 00:22
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Mint Remi Bonjasky.
2023. júl. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

Hát legyen szép arca, valahogy azt nézem meg egy lányon először.

Belsőleg?

Ne egy hisztis vinnyogós plázacica legyen, hanem inkább egy szerényebb, aki mondjuk könyvmoly típus, és eltudjak vele beszélgetni.

Ja és 170cm alatti legyen.

2023. júl. 16. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
Magas, átlagos testalkatú nők tetszenek, akiknek nagy (pl.: 42-es) lábuk van. Érdekli a világ eseményei, szereti az életet.
2023. júl. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
93%

Sokféle. De hogy mondjak egyet, nekem például nagyon tetszik Vlagyimir Ivashov orosz színész. Szerintem azért is mert emlékeztet még egy régebbi szerelmemre akivel azért nem lett köztünk végül semmi, mert egy rossz döntést hoztam bár akkor még előre nem láttam. Biztos van aki szerint nem nagy szám, de nekem tetszenek ezek az arcvonások amit annyira nem tudok megfogni de itt Kelet-Európában elég sok ilyen arc van. Azt meg ne kérdezzétek miért néztem bármikor is orosz filmeket az 50-es évekből. :D


https://www.youtube.com/watch?v=Vk53MMQXogo


[link]


[link]


Belsőre szeretem ha valaki intelligens és barátságos, nem karót nyelt. Én sajnos kimértebb, szorongó típus vagyok ha a másik is nagyon feszült akkor az annyira nem szokott jól kijönni de a kedvesebb emberek társaságában feloldódom, ellágyulok, jó hatással vagyunk egymásra.

2023. júl. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!