Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 32 éves nő érettnek számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 32 éves nő érettnek számít?

Figyelt kérdés
Ha pl úgy néz ki mint Jennifer Lawrence a Barátnőt felveszünk filmből? Vonzónak számíthat? Melyik korosztálynak, rétegnek ?

2023. júl. 15. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem az a nő átlagos kategória, nem gyönyörű csak szép a sok smink és persze a plasztikai műtétek által, ráadásul óriási elviselhetetlen személyisége van...

Akkor már inkább Emma Clarke (vagy ki), sokkal szebb és sokkal kedvesebb, jobb személyisége van.

Amúgy nem függ az életkortól, valaki még 50 évesen is elmaradatott, éretlen kislány/kisfiú szintjén mozog.

2023. júl. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
30f nekem olyan +- 5 év ami izgat
2023. júl. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Egy 32 éves nő 15-70-ig minden korú férfinak nagyon bejön:)
2023. júl. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Többnyire.
2023. júl. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Egy 32 éves nő 15-70-ig minden korú férfinak nagyon bejön"

hááát...

azért az átlagmagyar felhozatal ebben az életkorban már nem olyan bomba. én 32 vagyok, hát elég sok velem egyidős nőismerősöm gyors ütemben "asszonyosodik". és férfi fronton sem jobb a helyzet, még a nyurga atléta haverjaimra (akikről sosem gondoltam volna) is elkezdett felszaladni a pocak.

2023. júl. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 32 vagyok, szültem is már, elég jól nézek ki ennek ellenére. A gondolkodásom, hozzáállásom bizonyos dolgokhoz szerintem az életkoromnak megfelelően "működik", egyre tudatosabban próbálom a dolgaimat intézni (pénzügyek, életvitel).
2023. júl. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy nő akkor érett, ha már piros a pinája.
2023. júl. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!