Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzek iránta?

Figyelt kérdés

Van egy srác gyerek korunk óta barátok vagyunk. Pár hónapja bevallotta, hogy többet érez irántam, amire én nemleges választ adtam, úgy éreztem nem tudok rá “szerelemmel” tekinteni. A kapcsolatunk emiatt 3-4 hónapig kicsit megromlott (ettől függetlenül még napi szinten beszéltünk és akármi volt ott voltunk egymásnak csak nem találkoztunk annyit, mint azelőtt). Ma elhívtam, hogy beszélgessünk, ahogy megláttam hatalmas nagy boldogságot éreztem, örültem, hogy itt van. Meg akartam nagyon-nagyon szorosan ölelni, de nem mertem. Ahogy itt volt rájöttem, hogy hiányzott a mindennapjaimból, nem akartam, hogy elmenjen. 1 órát volt itt kb., mikor elment szomorú lettem és azóta ő jár az eszembe. Nem tudom, hogy mit érzek, nem tudom, hogy számomra ő több-e barátnál.

Szerintetek?


2023. júl. 13. 01:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha te nem tudod, mi honnan tudjuk.


Az biztos, hogy már te sem úgy tekintesz rá, mint annak előtte.

Megmozdult benned valami. Én ezt mondanám el neki.


Ettől fogva átadnám magunkat minden örömteli érzésnek.


Próbáljátok meg.

2023. júl. 13. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Nyilván egy újabb példa egy normális emberre, aki miért is lenne vonzó...
2023. júl. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Szeretet, vonzalom. Szerelem idővel átalakul. Nálad a szeretet volt előbb, a vonzalom és a szerelem most alakul(t) ki.
2023. júl. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Ha fizikai vonzalom is van akkor meglehet probalni de jobb megbeszelni, hogy ha vege ne legyen harag ha nem marsdjatok baratok.
2023. júl. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
#4 ha az egyik többet érez mint a másik, abból újra barátság már nem lesz. Én mindenkép kipróbálnám, hogy összejövök vele, max dugunk pár jót, mert ennek a barátságnak már ígyis-úgyis annyi.
2023. júl. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
5. Nem feltetlen. Ex hazasok megmaradnak ritkan baratnak.
2023. júl. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#6 nagyon ritkán. Környezetemben a legtöbb válás kész katasztrófa. Vagy pereskednek, vagy öri-hari és soha nem beszélnek, főleg ha nincs gyerek.
2023. júl. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%
Baratsagot erzel.. a barat ugyan ugy hianyzik mint a parod .. teged mely kotelek kot ehhez a fiuhoz es most vissza probal elni ezzel.
2023. júl. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha pasikent tekintesz rá, ha még akarod ölelni, ha el tudod képzelni, hogy megcsokoljon, akkor alakul a vonzalom. Hajrá!
2023. júl. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
En inkabb annak a lehetoseget latom, hogy ketelkedve, keresve magadban azt, ami nincs, remenyt ebresztessz benne, pedig csak megzavart, ami kiderult.
2023. júl. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!