Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki ismerkedni akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki ismerkedni akar pedig csak látásból ismer, tényleg meg akar ismerni?

Figyelt kérdés

Úgy értem mindig azt mondják hogy meg akarnak ismerni de szerintem csak ki akarnak használni.

Így idegenekkel nem is érdemes kezdeni? Akik csak meglátnak pl utcán meló közbe meg ilyen helyeken



2023. júl. 9. 04:37
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Miből gondolod, hogy csak ki akar használni? Kettőn áll a vásár: te mennyire hagyod magadat, illetve, hogy a másik fél mennyire fifikás.

Igen, résen kell lenni, de ha mindig is így áll hozzá az ember, akkor nem lesz a dologból sosem semmi sem.

2023. júl. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem kell olyannal ismerkedni, akivel nincs valami egyeb kontakt, ami magaval hozna az ismerettseget. Tehat, ha osszefuttok egy boltban es beszelgetni kezdetek az jo. Ha kinezett maganak az utcan, az nem jo. Amig nem ismeri belsodet, addig a kulsodre utazik. Ha latasbol ismeritek csak egymast, akkor az szinten a kulso miatt van.
2023. júl. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

az emberek többsége egy új idegennel ismerkedik meg.


Sajnos ritka azaz eset amikor valakinek olyan tág a baráti köre, hogy abból ott terem egy egyedülálló tetszetős személy akivel kölcsönösen megismernék egymást.

2023. júl. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Ha valaki egyfolytaban ezen rugozik , hogy ki akarja ki hasznalni az sosem fogja megtudni az igazat. A felelem jo dolog, de mikor teljesen beletemetkezik valaki akkor elzarja maga elol a boldogsagot.

Van amit valos idoben kell meglepni mert semelyik hajo sem kot ki orokre.

2023. júl. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet általánosítani. Persze a külső az ami elsőre feltünik de attól, hogy valaki tetszik (én legalábbis) nem biztos, hogy egyből az ágyba akarom vinni vagy persze idővel nyilván mert hazudik aki azt mondja egy rendesen működő kapcsolatban nem fontos a sex. Sőt azt is mondják akkor kezd gond lenni ha elkezdenek feltünően ritkulni az ágyban való közös gyakorlatok (nyilván nem 1 hét után).

Ugyanakkor nehéz lehet megállapítani mert sok nő mondja, hogy rengeteg pasi nagyon meg tudja játszani, hogy komolyabban is érdekel miközben csak arra megy. Szóval nehéz kiszűrni, de szerintem ha arra fókuszálsz, hogy ő mennyire figyel rád amit mondasz meg mennyire figyelmes minden más területen akkor ki lehet szűrni.

2023. júl. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Ugyanakkor nehéz lehet megállapítani mert sok nő mondja, hogy rengeteg pasi nagyon meg tudja játszani, hogy komolyabban is érdekel miközben csak arra megy."


Az ilyen nők általában pont azokkal fekszenek aki arra megy, és aki meg nem annak lövik ezt a szöveget.

2023. júl. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-osnak most igaza van. A mestersegesen onmegtartoztato viselkedes garantalja, hogy a normalis ferfiak lelepjenek, mivel ok ertik a metakommunikaciot, ami azt jelenti szamukra, hogy nem. Akik maradnak, na ok pont azok, akiknek csak arra kellesz. Minel jobban epited a falakat, annal inkabb csak a kretenek jutnak jutnak neked. Ez a leginkabb kontraproduktiv hozzaallas. Szerintem. Nem a szexre valo hajlandosag alapjan kene szelektalnod a ferfiakat.
2023. júl. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!