Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkednétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednétek egy olyan lánnyal aki semmit nem mond el az életéről?

Figyelt kérdés

2023. júl. 8. 22:52
1 2
 1/14 anonim válasza:
83%
Attól függ. Az értelmesebbik fele valószínűleg nem, akinek meg mindegy, csak 'legyen már valami', az valszeg igen.
2023. júl. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, egy idő után az ilyesmi zavaró lenne. Főleg, ha komoly kapcsolat lenne a cél.
2023. júl. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen. 2 éves kapcsolat. Amikor közben kiderültek a dolgok csak pislogtam. Hazugságok hálójában èlt.

Nagyon durva dolgok jőttek elő.

2023. júl. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
27%
Ez kissé ilyesztő, így nem igazán.
2023. júl. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Tehát a kérdés az, hogy ismerkednék-e olyannal, aki nem teszi lehetővé, hogy mgismerjem.

Nyilvánvalóan ez lehetetlen.

2023. júl. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az mit takar egészen pontosan, hogy semmit?
2023. júl. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Lány vagyok de en se beszélek nagyon arról hogy hova kivel mikor megyek, ennek csak az az oka hogy évek óta egyedül csináltam mindent úgy hogy nem mondtam el senkinek, mert mióta nagykorú vagyok anyaekat se érdekelte hogy hova kivel mikor megyek, persze ha megkerdezi megirtam. Azelőtt pedig olyan szigorúak voltak velem mindig is, hogy általában nem mondtam el nekik ha éppen egy fiúval találkoztam, hanem azt mondtam hogy suliban maradtam meg és társai. De egy kapcsolatban elmondom hogy most 3 óráig nem leszek elérhető mert éppen elindultam iszogatni a lányokkal vagy társai ha erre gondolsz, de a randi fázisában nem hiszem, bár ha nagyon nagy beszélgetésbe keveredek valakivel azt azért elmondom hogy most nem fogok tudni válaszolni egy pár óráig. De aki sokáig mindent egyedül csinált úgy hogy nem szólt róla senkinek annak ez a normális, hogy nem mondja el:')
2023. júl. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mi az a semmi? Alap dolgok vagy irritáló kérdésekkel zaklatod?
2023. júl. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
Persze, maximum szexre.
2023. júl. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi az hogy semmit sem mond el, és ennek mi az oka?
2023. júl. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!