Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hölgyekkel ismerkednék, kinek...

Hölgyekkel ismerkednék, kinek van kedved?

Figyelt kérdés

35F, 187cm, 85kg, BP vonzáskörzete.

Lassan a B oldalra kanyarodva szeretnék megállapodni és társra lelni az életben. Nem a másik felem keresem, önálló, önmagát teljesen elfogadó és individualitásban boldogaságát meglelő egészséges ember vagyok. De mint mindenki én is vágyom egy társra akivel megoszthatom az élet minden apró savát borsát.

A világra és az újdonságra nyitott, természet szerető, alapvetően kíváncsi ember vagyok, aki sosem unatkozik, hisz megannyi érdekes felfedezni és megélni való van a világban, legyen az egy új hely felfedezése, egy új íz megismerése, egyedi élmény átélése, vagy csak elmerülni egy izgalmas könyvben.

Nem vagyok tökéletes, vannak hibáim, mint mindenkinek, nem árulok zsákba macskát.

Szívesen ismerkednék 20-38 év közötti hölgyekkel.

Akinek van kedve írjon. :)



2023. júl. 2. 16:40
 1/9 anonim válasza:
Írj.
2023. júl. 2. 17:08
 2/9 anonim válasza:
Szerintem emeled a korhatárt. Egy 20 éves nem fog összejönni egy 35 évessel. Legyen minimum 29 szerintem.
2023. júl. 2. 17:55
 3/9 A kérdező kommentje:
Magam sem hiszem, hogy egy húsz éves vagy huszas évei elején járó nő az én korosztályomra vágyna, de egy próbát megér, maximum nem ír senki ebből a tartományból. Amúgy is kicsi esélyt látok, hogy itt bárkivel is összehozzon a sora, de az esélyt megadtam magamnak. :)
2023. júl. 2. 18:18
 4/9 A kérdező kommentje:
1-es, írtam. :)
2023. júl. 2. 19:09
 5/9 anonim válasza:
20/N vagyok es mehetunk egyutt bulizni. Budapesten. Kocsiba nem ulokbe. ;)
2023. júl. 2. 20:31
 6/9 anonim válasza:

Jajj te, a B oldal még odébb van :)

Mondjuk én már 26 évesen is bőven 35-nek érzem magam :D

2023. júl. 4. 19:18
 7/9 A kérdező kommentje:

Mint írtam, lassan a B oldal vagyis van még pár évem. :D

Én szerencsére még mindig huszonèvesnek érzem magam fittségben és energikusság terén. Még nem rombolt le ez a rendszer. xD

2023. júl. 5. 06:12
 8/9 anonim válasza:
Írok üzenetet
2023. júl. 5. 16:03
 9/9 anonim válasza:
Szia! Irhatsz nekem is :) Bár lehet, hogy már millió nő ostromol és nem "vállalsz" be többet. :)
2023. júl. 5. 23:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!