Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Balliberális tagok heteróként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balliberális tagok heteróként az elfogadás jegyében összejönnétek transz nővel?

Figyelt kérdés
2023. júl. 8. 21:39
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
24 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Én személy szerint nem, de liberális felfogás szerint nem ítélnek el téged, szóval hajrá nem fogunk megszólni!

A balliberális meg nem az, amit te értesz alatta, csak ennyi van meg a propagandából. Így jellemzik a fideszen kívüli világot. A fidesz pedig nem keresztény, sem konzervatív. Ilyen kommunista rendszer náci elemekkel.

Feltűnt, hogy kirakták a néppártból is orbánékat?

2023. júl. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, te strokot kaptál?

Mert egyébként semmi sem magyarázná a kérdésed.

A kérdésed kiváló példája annak, hogy a fidesznyikek mennyit is értenek abból, amit mantráznak.

Ha valaki elfogadja a másságot, az nem azt jelenti hogy ő is más.

Ha én elfogadom hogy a melegeknek is vannak jogaik, attól én még nem leszek meleg.Ha katolikusként elfogadom a buddhista vallás létjogosultságát, akkor buddhistává kell válnom?

Az elfogadás nem jelent egyet az azonosulással. Gyanítom ezt nem érted. De ha értenéd, nem is lennél fideszes.


1-es

" Én egy valódi szélsőjobboldali vagyok ami Magyarországon már nem létezik."

Tehát te nem létezel.

2023. júl. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
2023. júl. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
70%
Nem ítélem el, ahogy a pénisz kardozást sem.
2023. júl. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
51%
A kérdés nőknek vagy férfiaknak szól?
2023. júl. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Au elfogadás jegyében nem kell semmi mást csinálni, mint elfogadni a másik embert. Még kedvelni sem kell, azonosulni sem kell vele, pusztán elfogadjuk, hogy létezik, és joga van a maga véleményéhez/életmódjához. Ennyi a megfejtés.
2023. júl. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Ballib vagyok, nem woke. És nem, nem jönnék össze. Az elfogadás nem azt jelenti, hogy össze kell jönnöm valakivel. Hanem hogy nem bántom, nem verem meg, nem köpöm le, stb. Szóval hogy úgy normálisan viselkedem.
2023. júl. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
A valódi heterók nem izgulnak más pasik farkára, akkor sem ha két felfújt lufit műtetnek a mellkasukra, hogy nőnek látszanak. Amelyik izgul, az nem heteró.
2023. júl. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
A kérdező csak egy béna provokátor. Ő is tudja, hogy hülyeséget beszél.
2023. júl. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%

Az, hogy baloldali valaki, azt jelenti, hogy elfogad dolgokat. Nem azt, hogy konkrétan ő vágyik rá.

Egyébként lehetséges, hogy kipróbálnám a szexet transszal, HA elég jól néz ki hozzá.

2023. júl. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!