Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert ilyen velem a baratom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen velem a baratom?

Figyelt kérdés

Van egy ellenkezo nemu baratom, akivel talalkoztam nemregen mert eljott a varosomban ahol elek. Meghivott ebedelni is. Setaltunk a varosban.

Segitettem kepeket is csinalni rola. O is csinalt rolam kepet, mondta egesz jol nezek ki. Mondta, hogy mivel megtanitott engem kepet kesziteni lanyokrol, meg o is csinalt rolam, feltehetem tarskereso oldalakra es meghazasodhatok.

Miutan elvaltunk visszafordultam integetni neki, es lattam, hogy nezi hogy elmegyek... aztan masodjara is visszafordultam es lattam, hogy hatat forditott nekem, de kesobb visszafordult ismet es nezte hogy elmegyek.

Masnap pedig ramirt... mondta hogy viccesebb vagyok eloben mint amikor chatelunk, de akkor is o a viccesebb.

Aztan megint eljott a varosomba, es ramirt hogy megint itt van... de aznap nincs szuksege ram...


2023. júl. 8. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Mármint milyen? Lehet tetszel neki, de vannak mások is.
2023. júl. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

tudom, hogy valakihez hozza akar menni...

de abbol hogy aznap 'piszkalt' egesz nap meg ilyeneket irt... kicsit ugy erzem mintha.... nem lennek neki kozombos..

2023. júl. 8. 19:50
 3/3 Noren1989 ***** válasza:

Szerintem szúrna. Vagy töketlen, vagy jàtékos, vagy szar megfigyelő.


Bàrmelyik sanszos, de fix, h nem vagy neki közömbös.

2023. júl. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!