Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok, ha megbeszélnétek egy sráccal egy első találkozót, és azt kérné, hogy valami nagyon jó helyre vidd el, szeretne lenyűgözve lenni?

Figyelt kérdés

Ez csak nekem off?

Már eleve miért nekem kéne őt nőként meglepnem? Meg ha alig ismerem, honnan tudjam mi tetszik neki?

Én eleve csak egy kávét akartam meginni, beszélgetni és sétálni akartam. Tehát nem a program a lényeg, hanem hogy megismerkedjünk…. Arról nem is beszélve, hogy vidékiek vagyunk, itt nincs túl sok extra különleges hely…


2023. júl. 6. 16:20
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
10-es, csak itt a kérdező a csaj.
2023. júl. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
97%
Ezt most ugye csak viccből mondta?! Értem én, hogy egyenlőség van, de bakker, te vidd élményrandira a kant, hogy első alkalommal lenyűgödz? Mivel kellene lenyűgöznöd, pénzzel? Szerintem nyűgözd le azzal, hogy nem kell többet veled találkoznia.
2023. júl. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
97%

10

Jogos! Átsiklottam felette!


Namármost, ez ugye csak vicc????? Te vagy a nő, és te szervezz elso randit??? Jezusom

2023. júl. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy vidd el, nem valahol találkoztok? Neked is kell odavinni?
2023. júl. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
97%
Elvinném óriáskerekezni és ott felejteném.
2023. júl. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
17%

Elképesztő nekem nőként is, hogy ebben mennyire vaskalaposak vagytok. Én annak a híve vagyok, hogy beszéljük meg, ki mit szeret, hogy tuti olyat csináljunk, amit élvezünk, nem csak megtűrünk a másikért, de ez...


Nem lenne fura, ha mindenben ugyanez a tradicionalizmus köszönne vissza, de csak ammot adtok az inceleknek.

2023. júl. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Megkerdezte, hogy hol talalkozzunk pontosan. Mire kerdeztem, hogy XY hely jo lenne neki?

Erre volt az a valasza, hogy: “oke, de akkor vigyem el valami nagyon jo helyre, meg hogy nyugozzem le” 😣

2023. júl. 6. 21:07
 18/26 A kérdező kommentje:

“Elképesztő nekem nőként is, hogy ebben mennyire vaskalaposak vagytok. Én annak a híve vagyok, hogy beszéljük meg, ki mit szeret, hogy tuti olyat csináljunk, amit élvezünk, nem csak megtűrünk a másikért, de ez...”



De erted, ha eloszor talalkozunk, annak miert kellene elmenyrandinak lennie? Hat pont eleg leulni egy kavezoba es beszelgetni, esetleg setalni egyet.

O meg vacsorarol is beszelt, mire mondtam neki, hogy elobb talalkozzunk mar, es majd utana ha jol erezzuk magunkat, akkor mehetunk tovabb vacsizni vagy barhova.

De most miert kell ehez extra kulonleges hely? Marmint miert erezte ugy, hogy ki kell emelnie? en azert megyek, hogy ot megismerjem. Miert kellene barkit is lenyugoznom?

Nokent nem mondtam soha semmi ilyesmit elso talalkozo elott senkinek😔😣

2023. júl. 6. 21:11
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a fenébe, csak meg akarja hivatni magát egy puccos helyre.

Idióta.

2023. júl. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Nyűgözze őt le az anyukája 😂
2023. júl. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!