Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok, ha megbeszélnétek egy sráccal egy első találkozót, és azt kérné, hogy valami nagyon jó helyre vidd el, szeretne lenyűgözve lenni?

Figyelt kérdés

Ez csak nekem off?

Már eleve miért nekem kéne őt nőként meglepnem? Meg ha alig ismerem, honnan tudjam mi tetszik neki?

Én eleve csak egy kávét akartam meginni, beszélgetni és sétálni akartam. Tehát nem a program a lényeg, hanem hogy megismerkedjünk…. Arról nem is beszélve, hogy vidékiek vagyunk, itt nincs túl sok extra különleges hely…


2023. júl. 6. 16:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Keress mást!
2023. júl. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az lenne. Nagyon főnyereménynek hiszi magát, akiért kepeszteni kell.
2023. júl. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

A hercegnő... én biztos nem akarnám lenyűgözni.

Te vidd el....? Azta.

2023. júl. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%
Elég kiábrándító...
2023. júl. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A szagértő válasza:
68%

A srácott offold. Teljesen jól gondolod.

Férfi szemmel első randira, ha még nem ismeritek egymást, először találkoztok, akkor:

- nem viszel ajándékot, az ajándék a te időd és a te figyelmed

- nem viszed semmi extra helyre (étterem), laza kávé, fagyi séta teljesen okés

- olyan helyre mentek, ahol lehet nyugodtan beszélgetni (NEM mozi és társai)

- nyűgözd le, a kisugárzásoddal, a személyiségeddel

Ha kölcsönös a vonzalom, akkor a sokadik randin akár a tengerprartra is viheted. De túlzott effortot nem rakunk bele senkibe, amíg nem látjuk, hogy:

1) nekünk teljesen megfelel, őt akarjuk

2) a vonzalom kölcsönös, részéről viszonzott, ő minket akar

2023. júl. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
21%

"nem viszel ajándékot, az ajándék a te időd és a te figyelmed"


Ez baromi gáz.

2023. júl. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó helyként az ágyadra célzott. Sejtheted, hogy milyen értelemben akar lenyűgözve lenni...
2023. júl. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Fordítva ül a lovon a drága:D

Amúgy vagy csak ugrat és játszmázik, akkor azért offos.

Ha meg komolyan gondolja, akkor pláne kattant, szóval hagyd a francba.

2023. júl. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
32%
Akinek ajándékba adom a figyelmem meg az időm, azzal nem akarok ott lenni, csak kegy. Az meg mindkét oldalról gáz. Ismerkedni nem olyannal kell, akinek te vagy az ajándék, mert két embernek kell akarnia megismerni egymást, nem egyiknek szórakoztatnia/lenyűgöznie a másikat.
2023. júl. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
32%

Ezzel mi a baj????? Vidd el valami szép helyre a kozelben, segitene, ha leírtad volna, hogy mennyire vidék,

..A vőlegényem az első randin pl. Olaszorszagba vitt pizzázni, alaposan meglepett! (Reggel mentunk, este jottunk, fapadossal!) Légy kreativ.

2023. júl. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!