Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Plasztika?

Figyelt kérdés

A nemiszervem nem tipikus mai babap*nci. Kinézetre nincs vele bajom, de elég huúosak a nagyajkak, ill. a kisajkak. Nem túlzott mértékben, nem is a mai divat p*ncim van, de csúnyának sem csúnya. Öltözködésnél azonban zavar. Sztem egy-két nadrág, ill. fürdőruha túlságosan "kiadja" a formákat. Ha leülök, vagy úgy gyűrődik a nadrág, akkor esetleg be is vág.

Nem gondolom azt, h emiatt ízléstelen lennék, mert oda figyelek rá, de rossza a tudat, h erre figyelnem kell.

Gondolkodtam a plasztikán, és nem teljesen tudom megítélni, h csupán emiatt érdemes-e.

Véleményetek?


2010. okt. 13. 13:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz azzal, hogy mit olvastál erről a neten. a világháló tele van baromságokkal, valaki mindig kitalálja, hogy mi "trendi" és mi nem.
2010. okt. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hát igen, egy saláta p*ncis témán már túl vagyok, arra már rá sem kérdezek. Elméletileg az sem trendi, de hát, azt azért már tényleg nem látja senki, azon kívül, akit én szeretnék. És hát az olyan, amilyen, csak hát ettől is "domborúbb" vagy teltebb.
2010. okt. 13. 14:34
 13/14 anonim válasza:
Saláta? Legkirályabb!!! és válaszom: nem kell plasztika.
2010. okt. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz, nem kell plasztika!

Mostanában tényleg sokszor lehet ilyet olvasni, hogy ezen gondolkoznak lányok, hát nem tudom, nekem akarná valaki össze-vissza vagdosni a p.ncim, inkább szörnyethalnék!

2010. okt. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!