Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Plasztika?

Figyelt kérdés

A nemiszervem nem tipikus mai babap*nci. Kinézetre nincs vele bajom, de elég huúosak a nagyajkak, ill. a kisajkak. Nem túlzott mértékben, nem is a mai divat p*ncim van, de csúnyának sem csúnya. Öltözködésnél azonban zavar. Sztem egy-két nadrág, ill. fürdőruha túlságosan "kiadja" a formákat. Ha leülök, vagy úgy gyűrődik a nadrág, akkor esetleg be is vág.

Nem gondolom azt, h emiatt ízléstelen lennék, mert oda figyelek rá, de rossza a tudat, h erre figyelnem kell.

Gondolkodtam a plasztikán, és nem teljesen tudom megítélni, h csupán emiatt érdemes-e.

Véleményetek?


2010. okt. 13. 13:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Nem, emiatt nem érdemes.
2010. okt. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

sztem nincs olyan punci ami nem szép:)

ne zavarjon!a barátodnak ugyis tetszeni fog!

2010. okt. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
én úgy tudom nem olcsó az ilyen műtét.. mint ahogy egyik plasztikai műtét sem az.. nézd, ha neked megér ennyi pénzt, h magadnak teljesen tetszél, akkor tedd.. de ha azért zavar, mert esetleg félsz, h mit 'szól' majd hozzá a barátod.. akkor sztem teljesen felesleges ilyenekben gondolkodnod..
2010. okt. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem éri meg rengeteg nőnek nagyobb az egyik ajka.
2010. okt. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Olyan, hogy divatos p.unci, nem létezik.


A tiédet nagyon fogja szeretni a barátod, azért, mert a tied. Én nem műttetném, minek? A kirakatba úgysem teszed...

2010. okt. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Teve pata??

Most komolyan mióta divat ez a dolog,hogy puncit műteni mert ne tetszik?Ki nem szarja le,hogy milyen? A barátodnak tetszik? Ő panaszkodott már,hogy mi a nagy és a mi a kicsi rajta??

Ne viccelj már!! Ha méhszájtágulásod lenne akkor oké,menj műtétre,mert ilyen esetben nem árt..De azért mert húsosak a nagy és kisajkak!!

Ne máááárrrr!!!

2010. okt. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem éri meg. Akár még valami szövődmény is lehet, ha valamit nem jól csinálnak a plasztikán. Fogadd el magad olyannak, amilyen vagy.
2010. okt. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ne tedd!!

21f

2010. okt. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

nekem meg az jött le az írásból hogy leginkább a tevepata zavarja őt .

erre vannak megoldások , pl : [link]

de keress rá neten biztos van sok fehérnemű illetve más megoldás hogy ne látszódjon .

de az tény hogy csúnya punci nem nagyon van .

2010. okt. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Na ezen most meglepődtem, h ilyen normális válaszok érkeztek, és ezt köszönöm(attól független h igen vagy nem a válasz)!

Mást nem zavart, akikkel együtt voltam szexuálisan, volt kapcsolataim, nem kaptam rá megjegyzést, ha kaptam is, azok pozitívak voltak, és úgy gondolom őszinték is, mert miért lettek volna velem.

Ezt most magamnak találtam, és kissé frusztrált a dolog, mert vannak erre irányuló cikkek a neten, amit nem értek, mert az emberi testnek vannak sajátosságai, csak mindenkinél más. Sebaj, most itt is meggyőződhetem róla, h nem feltétlen szükséges.

Köszönöm a válaszokat!

2010. okt. 13. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!