Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség miért ilyen a Tinderem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség miért ilyen a Tinderem?

Figyelt kérdés
Azonnal látom ha írnak, ha én írok sokáig be sem tölti, 5-10perc vagy több szimplán a betöltés, szeretnék ott társalogni, de nem tudok úgy sem ha rámegy fél napom.. és így nem tudok és nagyon zavar, vagy kiírja hogy nincs kézbesítve, vagy küldjem újra, ha újra küldöm van hogy 2x3x elküldi azt az üzenetet amit írtam, vagy leírok egy választ és el sem küldi, az internettel nem lehet gond. De kérlek segítsetek mit csináljak hogy jó legyen az app?

2023. júl. 3. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos elég vacak nálam is, ezért akikkel érdemes, hamar át szoktam térni más platformra.
2023. júl. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ha kiírom az instát sokan azért offolnak automatikusan mert biztos követőket gyűjtök -.- pedig kikövetni valakit szintén egy gombnyomással jár :)

De ahhoz hogy érdemes e átmenni másik platformra meg előtte ki kellene deríteni, de nem tudom így hogy tizen-huszon perceket szenvedek egy üzenettel mert valamiért rossz… :( sokan ez miatt hamarabb szét is kapcsolnak… ha leírom a bemutatkozóba hogy rossz valamiért a fiókom meg azt hiszik az internettel van baj. Valami tanács mit tudnék írni hogy a bemutatkozóba hogy egyszerűbb legyen az ismerkedés emberekkel?

2023. júl. 3. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!