Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha egy idegentől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha egy idegentől kapnátok ajándékot? Mit mondanátok másnap?

Figyelt kérdés

A buszról reggel mikor leszálltam, utánam jött egy kb velem egyidős férfi. És annyit mondott, hogy "ez a tied".

Én úgy lefagytam, hogy a meglepettségtől annyit tudtam mondani, nem fogadhatom el. De a kezembe nyomta és szinte elszaladt.

Korábban is láttam, hogy a buszon néz engem, de erre nem gondoltam. Mit mondjak neki holnap?

Van párom, tehát ez esélytelen vele, viszont megbàntani semmiképpen nem akarom. Bunkó sem szeretnék lenni.


2023. júl. 3. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
És mit kaptál? Ez sokat nyom a latba. Ha egy képet a pöcséről, akkor irány a rendőrség épülete. Ha veszett sok pénzt, akkor esetleg meg is köszönhetnéd.
2023. júl. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

:D Jogos..

Kézzel készitett ajándékot kaptam.

2023. júl. 3. 12:56
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Semmit nem tennék. Ha újra próbálkozna, akkor világossá tenném számára, ha offos.
2023. júl. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én azon vacillálok, hogy holnap megmondom neki, köszönöm az egészet de van párom. Hogy ne legyek egy tuskó...

Vagy a másik lehetőség amit a hármas válaszoló írt...

Mindkettő iszonyú kínos. De az is az volt hogy elszaladt reggel

2023. júl. 3. 13:05
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Mostanában elég sok ilyen Tiktok videó terjed, lehet, hogy ez is egy ilyesmi volt.
2023. júl. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te hibád, hogy a pasi ennyire szerencsétlen. Légy veled kedves és tapintatos, de nehogymár te érezd magad rosszul emiatt.
2023. júl. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
4# igen, mondd neki így. megköszönöd és van párod. azt ennyi
2023. júl. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%

Remélem holnap meg majd jön egy kérdés, hogy "adtam nek iajándékot mégis elutasított. Ez azért van, mert kézzel készített dolgot adtam, nem pedig BMW kulcsot?":D

Szerencsétlen gyökér, ha ez tényleg egy közeledési szándék volt, akkor iszonyatosan nyomorult a jószágja...:S

2023. júl. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#6: Én alapból is mindent a szívemre veszek sajnos.


Meg is sajnàltam,mert készült rá, azért időbe telt míg elkészítette az ajándékot és nem csak levett a boltból egy tábla csokit.

Semmikèppen nem szeretnék bunkó lenni, vagy megbántani.


Meséltem a páromnak is, tud róla.


Belegondoltam, hogy nem lehet egyszerű a férfiaknak amúgy ilyen szempontból. Csak kell bátorság odamenni valakihez.

2023. júl. 3. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!