Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire akadály egy párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire akadály egy párkapcsolatban, ha egy férfi olyan munkát végez, ahol napi 9-10-15 órát kell dolgozni, illetve előfordul, hogy másnap éjszakára kell neki dolgozni menni és reggel ér haza, de az csak előtte való nap derül ki?

Figyelt kérdés

Nők, kizáró tényező lenne nálatok az a férfi, aki ilyen beosztásban dolgozik?


Én szeretem a munkám, volt kapcsolatomban nem okozott gondot, de most hogy újra ismerkednék, egy barátom szerint nem sok mindenki viselné ezt el, keressek olyan munkát, ahol napi 8 órában kell csak dolgozzak. Ezzel csak az a baj, hogy napi 8 órás munkával nagyon kevés lenne az én szakmámban a fizetés, és pedig 27 évesen, amíg fiatal vagyok addig kell megalapoznom a jövőmet, addig kell szeretném csinálni amíg bírom, mert rengeteg tervem van a jövőben, de szeretnék mellette egy új, boldog párkapcsolatot is


2021. dec. 8. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Mennyi szabadnapod van egy héten, és mikor? A hétvégéid szabadok? Mert ha nem, ennyi munka mellett nekem kizáró lenne, igen.
2021. dec. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Minden hétvégém szabad. Hétközben nincs szabadnap pluszban, de előfordul néha, hogy nincs másnapra munka, akkor nem kell bemenni. Szabadság jár rendesen mint mindenkinek.
2021. dec. 8. 17:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor sztem ez elfogadható.
2021. dec. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

A fizutól függ.


Ha bróker vagy, vagy hasonló, és havi 800+ bejön, akkor benyelik vidáman.

Ha csóró őr, vagy hasonló, akkor kukáznak...vagy lesz melletted másik kani.

2021. dec. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Nekem ez kizáró ok. Másnak meg nem. DE! Semmiképp ne az itt kapott válaszok alapján válts munkát: ha te így szeretnél élni, ha szereted a munkád és a jövődet akarod megalapozni, akkor élj így. Maximum akkor válts, ha találsz olyan párkapcsolatot, amiért te úgy érzed, hogy neked ez megéri, de most csak azért, mert ismeretlen nők mondanak ezt meg azt... butaság lenne. Ráérsz ezzel foglalkozni, ha úgy érzed, megtaláltad álmaid nőjét - aki simán lehet, hogy teljesen elfogadja ezt a munkaidőt.
2021. dec. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem spec nem lenne jó, alig látnánk egymást mert én meg műszakozok.
2021. dec. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerinted a nők a seggüket vakarják? Én is dolgozom ennyit.
2021. dec. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én például keveset látom a páromat, mint állandó irodai műszakos, ő meg gyakorlatilag soha nem szabadnapos hétvégén, rengeteget dolgozik. Valami mégis köt hozzá. Az, hogy baromira szeretem. Bár kétségtelen, hogy az ilyen dolgok hosszú távon bizony megtépázzák a kapcsolatot. Ha találsz valakit, aki érdekel, elgondolkodhatsz, neked ez mennyire éri meg, addig alapozd a jövődet! Szerintem...
2021. dec. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ezzel nem is a munkaidő a legfőbb probléma, hanem hogy valószínűleg hullafáradt vagy utána, és semmire nincs időd. És azért egy idő után ez nem tesz jót a szexuális életnek pl, vagy közös programoknak.
2021. dec. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!