Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak az idegtől van, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak az idegtől van, vagy terhes lennék?

Figyelt kérdés

Majdnem egy héttel szex után lehet, hogy ilyen tüneteim vannak? Émelygés, hányinger, undorodom az ételek szagától, és állítólag kicsit megnőttek a melleim. Tudom, hogy ezek utalhatnak terhességre, de van itt más is. Szóval én a mellnövekedést azzal is tudnám magyarázni, hogy korábban már nagyon régen volt szexuális kapcsolatom, és talán csak ez az egy alkalom indított be olyan hormonokat, amitől megnőtt egy picit. Ez az émelygés, étvágytalanság meg szerintem lehet, hogy attól van, hogy akivel történt a dolog... nos, előre megbeszéltük, hogy ennél több nem lesz, csak aztán tudatosult bennem, hogy számomra ez többet jelentett, és valószínűleg már eddig is szerettem őt, csak nem jöttem rá, és ez miatt feszült vagyok állandóan, mert tudom, hogy ha a fejemre állok, akkor sem lesz ennél több közöttünk soha.

Amúgy rendesen védekeztünk óvszerrel, bár én nem néztem meg, hogy kiszakadt-e esetleg, de ő biztos szólt volna, ha igen.

Mit gondoltok, lehetek terhes? Légyszi nem letolást kérek, csak véleményt, hogy szerintetek mi lehet a dolog magyarázata.

25/L


2010. okt. 13. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy héttel a szex után még nincs terhesség, kb. ekkor kezdődik a beágyazódás, ezután kezdődik a HCG termelődése, ami később a tüneteket okozza. Vagyis csak beképzeled a tüneteket. Ha az óvszer szakad, akkor cafatokra szakad, azt nem lehet nem észrevenni. Szerintem lelki eredetűek a tüneteid, 100%, hogy nem terhesség okozza, csak bebeszéled.
2010. okt. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy megnyugodj 2 hét után elmehetnél nőgyógyászhoz is ha gondolod. Nem vesztesz semmit csak megbizonyosodsz .
2010. okt. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor remélem nem lesz semmi baj. Épp elég baj ez így is most nekem :(
2010. okt. 13. 18:32
 4/7 anonim ***** válasza:

együtt érzek veled, anno én is voltam így (csak én a férfi szerepet játszottam abban a kapcsolatban), és hosszú hónapokig nem tudtam kiverni a fejemből... Nálatok hogy alakult ki ez a kapcsolat?


szerintem sem vagy terhes, úgyhogy emiatt nem kell aggódnod!

2010. okt. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Hát... mi egy helyen dolgozunk. Amikor megismertem, még csak szimpatikus sem volt különösebben, csak megfogott a stílusával egy idő után, azzal, hogy mindig kimondja, amit gondol, hogy olyan érdeklődő, stb. Egy idő után azt vettem észre, hogy jó érzés, ha a közelében vagyok, keresem a társaságát, stb. Aztán egyik este elmentünk páran beülni valahova, a végére csak ketten maradtunk, és kérdezgette, hogy mi lenne, ha felmennénk hozzá vagy hozzám. Elsőre nemet mondtam, hiszen már akkor is nyilván való volt, hogy itt más nem lesz, csak szex, és én ezt nem így akartam. Csak hát kicsit túlságosan is meggyőző volt, nagyon tud "udvarolni", a végén már nem tudtam gondolkodni, és azt gondoltam, ez nekem is jó lesz így. Másnap rájöttem, hogy nem tudom elviselni, hogy mindez csak egyetlen egyszer történhetett meg, és akkor ébredtem rá, hogy valószínűleg már eddig is szerelmes voltam.

Idő közben kiderült, hogy ez nem csak velem történt meg, hanem kb. 10 kolléganőm is épp így járt. Roppant kellemetlen a szituáció... Igazából tudom, hogy ő nem rossz ember, csak egyszerűen meg van róla győződve, hogy ezzel ő jót tesz a nőknek is.

Ezek után valahogy nem találom a helyem. Volt korábban egy csúnya kapcsolatom, és mostanáig nem nagyon érdekelt egyetlen férfi sem, nem gondoltam volna, hogy pont ő lesz az, aki ezt az egészet megváltoztatja. Bár persze az is lehet, hogy egyszerűen csak mindig az kell az embernek, aki nem lehet az övé...


Hú, azért ezt most jólesett leírni :)

Elmesélnéd, hogy nálatok mi történt?

2010. okt. 14. 14:36
 6/7 anonim ***** válasza:

13:34-es vagyok :)


Úgy látszik ilyen kapcsolatok a kollégák között szövődnek.

Nálunk is úgy volt, hogy amikor először találkoztam azzal a kolléganőmmel, nem találtam különösen vonzónak, illetve látszott rajta, hogy helyes, de idősebb is volt nálam néhány évvel, meg úgy egyáltan... nem néztem rá úgy, mint egy nőre.

Aztán a munka miatt sok időt töltöttünk együtt, sokat beszélgettünk, aztán egy ártatlan kérdéssel elhívtam mozizni. Akkor még nem volt semmi... Ezt követte egy újabb mozi, aminek a folytatása az ő lakásán volt, beszélgetéssel, iszogatással... Végül valahogy egymásba gabalyodtunk, de én az első csók után mondtam, hogy részemről nem lesz több, érzelmet ne vigyünk a dologba.


A második-harmadik alkalom után pedig éreztem, hogy nagy hiba volt... beleszerettem... Persze ő tartotta magát, hogy részéről csak szex, semmi érzelem... Még néhány hónapig ostromoltam a szerelmemmel, de már nem lett belőle semmi... munkahely váltás, felejtés... ennyi a recept...


Tényleg jól esik leírni... :)

Jó kis terápia vagyunk egymásnak... :)


Amúgy pedig jobb az ilyen pasit hanyagolni... 10 kolléganőddel is eljátszotta már ugyanezt...


Tanulság: házi nyúlra nem lövünk! :)

2010. okt. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Így van, igazad van :) Most még kell egy kis idő, hogy túl legyek a dolgon, de megtanultam a leckét.
2010. okt. 14. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!