Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet tenni valamit hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet tenni valamit hogy érettebb legyél?

Figyelt kérdés

Vagy jön magától ez, kinél előbb kinél később.


Én hiába vagyok 35f, egyszerűen gyereknek érzem magam, aki nem mondhat semmit és azt tegye amit a felnőttek mondanak.


Nem tudom más érez e ilyet, és mit tehetnék..inkább nézek ki arca,meg testalkatra gyereknek de erről nem tehetek..


2023. júl. 2. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért érzed magad gyereknek? Ki nem enged semmit mondani?
2023. júl. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem szószerint nem enged semmit mondani, amolyan " nincs jogom beleszólni az a felnőttek dolga"

érzés

2023. júl. 2. 09:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már gyerekként saját véleménnyel rendelkeztem és soha az életben a szüleim nem hallgattak el! Ha nem lehetett egy szavad se, akkor nem csodálkozom, hogy ilyen vagy
2023. júl. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az segitett hogy elkezdtem idősebbek közt szocializálodni és átvettem a beszédfordulataikat kommunikációs stílusukat, egy idő mulva már be tudtam éoulni is közéjük velük is nevetni, és egyenrangúnak vélni magam velük. Szóval nem a kisebbnek fiatalabbnak naivabb csendesebbnek hanem közéjük passzolónak.


Én mindig félénk voltam az elso munkahelyeken is a felnőttektől, kolegáktól is tartottam, munkahelyeken mennek is a kibeszélések áskálódások, én voltam mindig a szerencsétlen béna nyuszi.

Nagyon sokáig kerestem találtam es dolgoztam ezek után olyan helyen ahol pl egyedül vagyok eladó nert csak 1 ő kell,(interjun ezt mondtam is hogy mert előző helyen bántottak gúnyoltak a kollegák és látták is hogy egy nebáncsvirag vagyok) vagy egyedul vagyok az irodákban mert csak 1 fő kell, talán 10 éveken is át olyan melokat vállaltam csak ahol nincs kollega.

Aztán volt olyan is ahol megjátszottam a laza poénos szőke idiota buta vicces nőt (gyári melo tele kisebbséggel..), ott az álcázás sikeres volt, a kisebbség befogadott soha nem jöttek rá hogy amugy az értelmiségi kaszthoz tartozom:D, na és mindezeken végigmenve ma ott tartok hogy diplomás munkakorben vagyok egy rakat 40es kollegával vezetőkkel, be tudtam épülni, tekintélyem is van, tisztelnek is, és mindenféle gunyolodás nélkül nagyon jó csapatmunkát is végzünk.


Csak az igazgato nő előtt jön még vissza nekem az hogy kislányosan zavarban vagyok, cincogó lesz a hangom, alig merem kinyitni a szám, de megnéztem magam a tükrörben és nem is áll jól hogy felnőtt nő létemre még mindig visszajön mint vmi back flash a tini bénázásom. Ez tiniknek még jól is néz ki, de nekem idősebben már úgy, mint aki egy sérült, hogy nő létemre szégyenlősködök meg cincogok meg affektálok, ahelyett hogy normálisan beszélnék :D

Szóval ezen még dolgoznom kell

2023. júl. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Először beleteszed a lábadat a pancsolóba,aztán ugrás a mélyvízbe!

Szóval,fő a fokozatosság.Először kisebb helyzetekbe mehetnél bele,ahol kommunikálni,ügyintézni kell.Aztán jöhet a nagyobb falat,a konfrontálódás valakivel,aki beléd áll és így tovább.Lényeg a félelem,bizonytalanság leküzdése apránként.

Nálam ilyen fordulópont volt egészen fiatalon az elköltözés, azután jött a többi,szülők elvesztése szintén fiatalon sajnos,önálló lakás,autonóm életvitel.Ha megugrod az akadályokat,szocializálódsz,neked is könnyebb lesz érdeket érvényesíteni.

Én például kamaszként meg sem mertem szólítani egy idegent.Ma már lazán két mondat után beülök egy étterem teraszára,rendelek,ami például exkluzív vendégkörnek van fenntartva,a személyzet rögtön segítőkész,csak kommunikálni kell.Hiszen attól,hogy megszólítasz valakit,nem robban fel a világegyetem.

2023. júl. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mivel családi vállalkozásunkban dolgozom nem könnyű eljönni. Sokszor ide oda kell menni ha szólnak anyuék a munka kapcsán.

Sokat segítettek és segítenek is.

A családom külön házában lakunk amire nincs kiadasunk mert nem engedik fizetni.

Sok mindent kapunk szüleimtől, Sokszor főz anyum mert több ideje van.

2023. júl. 2. 12:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor most költözz el, keress egy másik munkát és légy önálló.
2023. júl. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!