Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés
Meg volt beszélve egy találkozóm egy sráccal,fiatalabb nálam.Előtte már volt,hogy találkoztunk,írogattunk is néha,de nem volt rendszeres.Egy este rám írt,hogy benne vagyok e hogy találkozzunk,igent mondtam,mert bár fiatalabb,de nekem nagyon tetszett.Mindent megbeszéltünk,még aznap is beszéltünk azt hittem minden rendben,egy buliban találkoztunk volna,én elmentem a barátaimmal,oda mindenképpen mentem volna nem csak miatta mentem.Viszont a srác nem jött,hajnalban írtam neki ünetet,válaszra se méltatott,sőt azóta sem olvasta el.Engem ez nagyon bánt,nem értem mire volt jó ez,miért írta hogy találkozzunk ha aztán el sem jött?Megkérdezni nem akarom,hisz az előző üzenetemre se válaszolt,biztos vagyok benne,hogy feleslegesen írnék neki,zaklatni sem szeretném.Lehet hogy csak szimplán megszivatott?
2023. júl. 2. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy megszivatott, lehet a barátnőtől nem tudott szabadulni. Felejtsd el.
2023. júl. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy anyuka nem engedte el sehova es azt sem hogy írjon.
2023. júl. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Azért annyira nem fiatal hogy az anyja ne engedje el😄

Jah és barátnője sincs.

2023. júl. 2. 10:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Meggondolta magát, csak nem volt gerince megmondani. Ne írj neki többet, és ha jelentkezne ő (nem ritka az eltűnés utáni visszatérés), akkor is hagyd a fenébe!
2023. júl. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

3

Vannak pedig olyan szülők akik erősen kontrollálnak nekem 28 éves mamahoteles sráccal is sok bajom van ez miatt hogy csak az anyja meg ne tudja. Titokban szokott hívni mert 1.függ az anyjátol ezért be van hajtva a feje, 2. Az anyja egy sakál nem engedi hogy bnője legyen soha nem is volt neki


Létezik ilyen!

2023. júl. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy létezik ilyen,de nála ez biztos hogy nem volt akadály,inkább ez lett volna,akkor tudnám nem velem van a baj.
2023. júl. 2. 10:38
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolta komolyan,játszott, szórakozott,ez az egyik opció.

Vagy valami baj,probléma történt otthon,ami keresztül húzta a számításait,viszont arról már tudnál.

Szóval,ha csak nem a második eset áll fent,akkor abszolút nem érdemli meg,hogy ezen agyalj.Ezek után azt sem,hogy időt,energiát fecsérelj rá.

2023. júl. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem veled van a baj. Ő megbízhatatlan.
2023. júl. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!