Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Plátói szerelem átalakulhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plátói szerelem átalakulhat idővel vagy megmarad ezen a szinten, amíg meg nem szűnik?

Figyelt kérdés

Volt olyan plátói szerelmed, akivel később mégis úgy alakult, hogy lett köztetek valami?

Ugye a plátói szerelemhez sok fantáziálás társul - ha végül mégis lett valami, akkor olyan volt, mint amire számítottál?


2023. júl. 2. 08:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha be is teljesül nem lehet ugyanolyan, mint elképzelted, ez logikus, sőt lehet rájössz, hogy nem is működik, vagy egykettőre kiszeretsz belőle, mert már elérhető.
2023. júl. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Végül nem teljesült be teljesen, mert már késő volt, de utóbb kiderült, hogy évekig szerelmesek voltunk egymásba. Amikor évek után először megcsókolt, nem volt jó. Ugye, addig már milliószor elképzeltem és egyáltalán nem olyan volt. Egy világ omlott bennem össze. Az jutott eszembe először, hogy basszus, most kibe leszek szerelmes?😂 Annyira megszoktam már, hogy egy ürességet éreztem. Kénytelen voltam adni egy 2.esélyt. Az a csók már tökéletes volt, meg a többi is... Helyreállt a világ rendje, de kapcsolat már nem lehetett☹️

Sok év távlatából azt gondolom, nem lettünk volna jó páros. Lelkileg nagyon összeillünk, nagyon tudok azonosulni az ő gondolkodasmódjával és életstílusával, de csak távolról. A mai napig nagyon felnézek rá, de nekem az az élet, amit ő él, nem menne.

2023. júl. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!