Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A "kövérlány-energia" pont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "kövérlány-energia" pont olyan, mint az "incel-vibe"?

Figyelt kérdés

Mindkét csoport rajta kívülálló okokra fogja a sikertelenségét ("pajzsmirigyes vagyok" vs. "nincs szögletes állam").


Nem hajlandók fejleszteni önmagukat ("így is sexy vagyok!" vs. "nekem is jár így is egy nő meg sex!").


Másokat fikáznak ("csak a kutyák játszanak csontokkal!" vs. "minden chad bunkó kötsög!")


Nem veszik észre, hogy a jellemük sokkal nagyobb gond, mint a kinézetük.



#Vibe #incel #kövérlány
2023. júl. 2. 08:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%

Nem tudom, de nekem bejönnek a nagyobb darab lányok.


30F

2023. júl. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
11%

A kover lany zsirja tartalmaz annyi energiat, hogy a zsir nelkuli testet az urbe kilove LEO palyara allitsa. Csak itt jon kepbe a raketa paradoxon, mert a zsirnak onmagat is kozmikus sebessegre kell gyorsitani, es mar ugy keves a kraft.....



39F incel

2023. júl. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
21%
Szia én elvileg a közeljövőben megyek esztétikai műtétekre azt remélem tőlük hogy kocka álam lesz. 18f incel
2023. júl. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

Úgy összességében minden olyan ember hozzáállása taszító,aki a világra meg a körülményekre fogja önnön sikertelenségét.

Tegyük fel,túlsúlyos vagyok,egyébként voltam is nem régen.Akkor elhatározom,hogy oké,mostantól heti kétszer egy órát elmegyek edzeni,plusz nem sörözöm és fagyizom,kevesebbszer eszem kisebb adagokat.Akaraterő kérdése teljes mértékben.

Tegyük fel,így sem jön össze a magánélet.Akkor elgondolkodom az eddigi kapcsolataimon,kiket választottam és miért,vagy ha nem volt,annak mi az oka,ami engem illet.Akár kérem szakember segítségét is,abszolút nem szégyen!

Tegyük fel,elégedetlen vagyok az anyagi helyzetemmel.Körülnézek az aktuálisan piacképes szakmák között és nekiállok tanulni.


Nincs lehetetlen,emberek, csak tehetetlen!😉

2023. júl. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
Sok kövér lány van az országban, de ők mégsem viselkednek abszolut démonokként a neten, szóval a szememben sosem lennének képesek felvenni a versenyt az incelekkel.
2023. júl. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Hát én itt pasiktól szoktam olvasni, hogy képtelenek lefogyni. Napi 500 kcaltól híznak.
2023. júl. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
És azt az "500 kalóriás napot" már a reggel elfogyasztott két Aldis tepertős hatszöggel sikerült túllépni
2023. júl. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A csajok szoktak általában "pajzsmirigyesek" lenni... aztán a mekiben betolnak 1000 kcal-t. De diétás kólával.
2023. júl. 2. 18:11
 9/15 anonim ***** válasza:
93%
Majd linkelj ilyet. Én is belinkelem azokat, akik azt kamuzzák, az edző is azt mondta nekik, hogy világ csodái.
2023. júl. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

"vibe" "-energia" "sexy" "chad"

oké netfüggő... találkoztál egyáltalán ilyen kövérlány-energiákkal a való életben is, vagy csak valami meme oldalon láttad hogy más netfüggők beszélnek róluk?

2023. júl. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!