Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs párom Tinderen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs párom Tinderen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Két napja regisztráltam az appra, 99+ lájkot kaptam elvileg, de bárkit húzok jobbra, nincs match.


Lehetséges, hogy a Tinder direkt nem olyanokat mutat, akik már jobbra húztak engem, azért, hogy fizessek elő?


Nem szeretnénk pénzt költeni rá, de kicsit szomorú vagyok, hogy nincs párom.


(Lány vagyok, mielőtt jönnek, hogy kamu a 99+. Tudom, hogy ez nálunk lányoknál mindig így van, mert a férfiak mindenkit jobbra húznak, ezért sem értem, hogy miért nincs legalább 1 match).



2023. júl. 1. 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Szar a tinder. Menj a badoora. Hasonló de nem ennyire gci.
2023. júl. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Tinderen sokezer fiók van, simán lehet hogy nem dobja be azt az 1-200at.
2023. júl. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Egyszer hallottam azt a trükköt, hogyha a távolságot beállítod 1-2 km-re, csak azokat dobja fel, akik jobbra húztak :D Nem tudom ez működik-e még vagy már kiküszöbölték ezt a bugot
2023. júl. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)


A távolságot már próbáltam állítani, de amúgy olyan, mintha bugos lenne, mert beállítom pl 40 km-re, és random bead olyanokat, akik mondjuk 70-100 km-re vannak.

2023. júl. 1. 18:08
 5/12 anonim ***** válasza:
39%
Érdekes, hogy nincs match. Élőben nem tudsz egyébként ismerkedni? Mármint muszáj, hogy tinder legyen, vagy vmi online?
2023. júl. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát, eléggé otthonülő típus vagyok, csak dolgozni járok el, meg néha barátnőkkel beülünk meginni valamit, és ennyi.

A bulikat, discokat nem igazán kedvelem. Szóval marad a jó öreg net:')


Lehet megnézem majd a Badoot is, egyelőre még akkor várok, hátha tényleg csak nagyon sokan vannak fenn, és kell idő, míg egymásra találunk.

2023. júl. 1. 18:17
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

Van egy olyan glitch ami kb néhány (4-5) óránként van amikor megnyitod az appot. Ilyenkor elég gyakori hogy ugye feldobja a telód az első embert, őt elhuzod és az utána következő, illetve néha az az utáni is olyan ember lesz aki már téged jobbra húzott. Tehát az app megnyitásakor a második illetve néha a harmadik ember.


Van amikor ez egy nap 2-3 app megnyitasnál is működik van amikor egyszer, néha egyszer sem. De észrevehető jelenség.

2023. júl. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7-est meg tudom erositeni. App inditas es egy balra huzas utan gyakran a masodik egy olyan felhasználó, aki like-olt.
2023. júl. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnézem majd:)
2023. júl. 1. 19:48
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem a Tinder is csak arra játszik, hogy fizess elő. Nekem is mutatja, hogy van X kedvelésem, de párt még sosem sikerült találni, ha meg néha, mikor már sok összegyűlt, és rászánom magam, hogy vegyek prámiumot, akkor meg olyanokat mutat, akikkel biztos nem találkoznék, mert jóval idősebb, messze lakik, vagy magasságban nem passzolunk. Gyanítom, hogy ezeket is a Tinder dobja be beetetésnek.

Ugyanez a Badoo is.

2023. júl. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!