Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinderen ki kezdeményezhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen ki kezdeményezhet beszélgetést?

Figyelt kérdés

Már nem először olvasom valaki profiljában, hogy neki nincs prémium/gold előfizetése, tehát ők nem tudnak írni, ha párban állunk. Amit nem értek. Én azt hittem, ha megtörtént a match, bárki írhat a másiknak, függetlenül attól, kinél történt a párba állás. Vagy tényleg számít ez?

Mert nekem a párjaimat berakja egy listába az üzenetes részben, és ott bárkire rá tudok írni, ha akarok.



2023. jún. 23. 19:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Konkrétan valaki ezt írta: "Nincs prémiumom ha szivezel írj is köszi"
2023. jún. 23. 19:56
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel ki tudod szűrni az egybiteseket, akik egy társkereső működését sem képesek átlátni, vagy ha már sikerült, akkor nem módosítják a biot.
2023. jún. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért irja mert kapunk csomó like ot de mivel én nem huztam jobbra igy nincs match ezert nem tudunk beszélni

Az ilyenek azérr irják mert neki mindegy ki csak valaki legyen. Ha ő véletlenul nem huzta jobbra a lányt akkor nem alltak párba tehat nem tudnak beszélni

Szóval hulye a tinderhez

Jaj istenem erthető amit irtam?😂😂

Nő...😅

2023. jún. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na mindegy, furi 😅
2023. jún. 29. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!