Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért pont csak rám nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont csak rám nem mosolyog, aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Velem sokkal távolságtartóbb mint a többiekkel, vagy bárkivel. Mosolyogni meg egyáltalán nem tud rám, nem értem. Egyékbént nem valószínű, hogy levette hogy bejön nekem, mert emiatt totál visszavettem én is.. gondolom ugy se jövök be neki...Veletek volt már ilyen?

2023. jún. 29. 19:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Munkahelyen szoktunk találkozni... egyébként előzőekre válaszolva, nem mutattam ki, nem láthatta rajtam, mert valahogy a kezdetektől fogva, ahogy megismerkedtünk, velem szemben szokatlan a viselkedése,ezért inkább nem adtam én se semmilyen jelét annak, hogy tetszik. Nyilván én azért ha beszélek ránézek, ez nálam eleve alap illem.
2023. jún. 29. 21:38
 12/17 anonim ***** válasza:
58%

Én amúgy a helyedben óvatosan, de egyértelműen bepróbálkoznék nála, úgy szépen lassan.Már ha ehhez van merszed és egyáltalán lesz rá alkalmas időpont.Akkor tudni fogod hányadán álltok.

Esetleg kérdezz meg tőle annyit, hogy: mi most haragszunk egymásra valamiért?

Aztán a választól és a nonverális kommunikációjától függően ezt lehetne tovább fűzni.

Ha azt mondja igen, akkor mondd, hogy oké, akkor maradjunk ennyiben.

Ha azt mondja nem, akkor mondd, hogy háát, te valamit félreértettél.Aztán ha vevő még rá, lehet folytatni a beszélgetést olyan irányba, ahogy szeretnéd.

2023. jún. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
nonverbálist akartam írni, bocsi.
2023. jún. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akard magadnak bebeszélni, hogy azért kerül, mert tetszel neki. Nem. Azért nem mosolyog rád, azért nem néz rád mert Nem tetszel neki. Magadnak okozol csak bajt ha bebeszélsz magadnak nonszensz dolgokat. Így évek múlva is csak ezen fogsz rágódni miközben ő rád se hederít. Keress olyat, aki csak rád mosolyog és keresi a tekintetedet.
2023. júl. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
14-es.. egyáltalán nem beszélem be magamnak hogy tetszem neki, nem is értem, hogy ezt honnan vetted, előtte ilyenről szó sem volt. Pont hogy inkább baromira bánt a viselkedése, és attól hogy nem jövök be neki, még velem is simán viselkedhetne normálisan. Elvégre nekem sem tetszik az egész univerzum, mégis tudok hozzájuk beszélni, mégis tudok rájuk nézni, alkalomadtán még mosolyogni is.
2023. júl. 22. 12:53
 16/17 anonim ***** válasza:
Ez azért nem ilyen egyszerű, női szemszögből is érteni kéne a dolgot, egy férfi nem ugyanúgy kerül kínos szitukba mint ahogy egy nő. Valamint nem minden férfi olyan mint te, ne csak magadból indulj ki. Ha egy nő századjára megszívja, hogy kedves volt azzal akiről észrevette, hogy tetszik neki akkor egy ponton minden hasonló szituba beáll ugyanaz a védekező mechanizmus. Kerülni, kerülni, kerülni, az a biztos, ebből így (majdnem)biztosan nem lesz kellemetlen bepróbálkozás.
2023. júl. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Lehetséges te nem vagy annyira közvetlen vele ez okozhatja.
2023. júl. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!