Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért pont csak rám nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont csak rám nem mosolyog, aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Velem sokkal távolságtartóbb mint a többiekkel, vagy bárkivel. Mosolyogni meg egyáltalán nem tud rám, nem értem. Egyékbént nem valószínű, hogy levette hogy bejön nekem, mert emiatt totál visszavettem én is.. gondolom ugy se jövök be neki...Veletek volt már ilyen?

2023. jún. 29. 19:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%

beszélgettél már vele? ha nem, akkor ismeretlenre lehet nem szokott mosolyogni.

vagy nem tetszel neki

2023. jún. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ismerjük egymást persze.. mindenki mással teljesen közvetlen, de velem más. Sokszor rám nézni is nehéz neki...
2023. jún. 29. 19:40
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
nem tetszel neki vagy zavarban van.
2023. jún. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
amikor beszélgetsz vele, nem szokott zavarban lenni? pl lesüti a szemét sokszor
2023. jún. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%
lehet h csúnyán nézel rá, gonoszan
2023. jún. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem érzi, hogy tetszik neked, és lehetséges, hogy ő is így érez, de lehet, hogy közben meg van neki valakije. Ez így nehéz, minden esetre beszélgess vele, mégha nem is feltétlen akar.
2023. jún. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Amikor beszélgetek vele, max akkor néz rám ha én beszélek, vagy rám pillant. Ha ő beszél akkor sose néz rám. Amúgy kedves 5-ös... nem nézek rá csúnyán :D
2023. jún. 29. 20:02
 8/17 anonim ***** válasza:
52%

Helyileg hol szoktatok találkozni? Tanfolyam, vagy munkahely?


Iskolai szünet van, hacsak nem indultak valahol nyári tanfolyamok...

2023. jún. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
Ha kimutattad, hogy érdekled és ő ezt nem szeretné táplálni akkor viselkedik így. Ha viszonozná a tetszést akkor azt látnád valamiféle zavar formában megnyilvánulni még akkor is ha félénkség vagy ilyesmi miatt vonult vissza.
2023. jún. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

Sok dolog miatt lehet, a többieket nem akarom ismételni.

Én furcsa eset vagyok ugyan, de tán annyira nem ritka.

Ha nekem nagyon tetszik valaki, de valami miatt tudom, hogy nem lehetek vele együtt, mert pl. nekem van párom, aki tetszik annak van párja, esetleg etikátlan lenne a kapcsolat, akkor szoktam így viselkedni.Egyszerűen fizikailag rosszul vagyok ilyenkor, minden idegszálammal arra koncetrálok, hogy nehogy kimutassak bármiféle pozitív érzést felé, mert küzdök magammal, hogy múljon el, amit érzek.Jobb, ha rá sem nézek, azzal kevésbé kínzom magam.

2023. jún. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!