Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy csak hirtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy csak hirtelen fellángolás? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szombaton elmentem kocsmába a mostoha nővéremmel és a barátjával és leültünk egy asztalhoz

és oda jött egy régi ismerőse és elkezdtünk beszélgetni (nagyon helyes volt és tetszett,

és amiket mondott a szavai szószerint cirógattak engem olyan csábító volt)

kérdezte,hogy milyen pasik jönnek be,mennyi idős volt a leghosszabb kapcsolatom,mi a hobbim..meg ilyenek..aztán

ő is elmondta a válaszokat az övére..közbe martiniztunk és vodkáztunk döbbent arcal nézett rám közbe,hogy nem árt meg nekem

és hogy bírom..és persze ő is megakart hívni(gondolom hát ha lehet valami) aztán elvette a kezem simogatta és közbe beszélgettünk

folyamatosan és olyan jó érzés volt hogy a kezével simogatja a kézfejemet és közbe aranyosan mosolygott,utána elment wc-re miután visszajött

feláltam hogy be tudjon menni ő meg mint egy úri ember betolta alám a széket utána megsimogatta a derekam mer véletlen pont kinn volt és mondta,hogy milyen finom bőröm van és,hogy őt ez

lázba hozza..aztán megin beszélgettünk és megkérdezte,hogy vajon mikor fogunk csókolózni?én meg zavarba jöttem és egy pohár

után nyúltam,hogy igyak aztán láttam hogy hiába mer elfogyott..és inkább a kezébe nyomtam gyorsan a cigis dobozát(előzőleg

elvettem,hogy ne gyújtson rá:D)ő meg hogy inkább gyújtson rá??:D

aztán meg mondta,hogy bejövök neki,mer tetszik a mosolyom,az arcom,és hogy szerinte szexi vagyok nagyon,és hogy a testem/testalkatom

is jó,és hogy szivesen szeretkezne velem..és már akkor megtetszettem neki mikor bemutatott a legelején a mostoha nővérem..

én meg annyira zavarba voltam már,hogy csak mosolygni tudtam és asse tudtam hova nézzek mer eleinte 6ültünk egy asztalnál

aztán hirtelen 2en maradtunk..és mondta hogy forduljak vele szembe és megfogta a kezem én meg elakartam venni mer már télleg nem bírtam ezt

a sok izgalmat és mondta hogy ne félljek már ennyire tőle..aztán mondta hogy csak tartja a kezem nem fogja és magyarázta,hogy ha nem akarnék

én bármit is akkor már rég ez lett volna meg azz meg elvettem volna a kezem és én lassan kicsúsztattam a kezem az övéből és elmosolyodott

és mondta,hogy igen most viszont elbizonytalanodtam és hogy ezért elvettem a kezemet,akkor beszélgettünk és mondtam hogy van barátom és ő

ezen kiakadt hogy a leges legején kellett volna mondanom és akkor szóba se állt volna velem ..és mondta hogy inkább nem is beszél velem

odament a pulthoz utána mi is feláltunk a nővérkémmel és oda mentünk a pulthoz kérni innivalót akkor megfogta a derekam és a kezem és vitt volna

táncolni én meg láttam,hogy mögöttem egy csomó ismerős és megijedtem,hogy meglátnak táncolni és szégyenlős vagyok azér..és mondtam,hogy ne

mer nem jó a zene és ketten táncolni csak és a többi ül úgy nem az igazi

ő meg megsértődött,hogy hát boccs neked barátod van tudom..aztán eljöttünk de szegényt megsajnáltam és valamiér

hiányzik a léte..(és szerintem azért is sértődhetett meg mer neki volt egy majdnem 5éves kapcsolata és hogy ez jutott eszébe hogy biztos a

volt barátnője is így ismerkedhetett meg valaki mással vagyis valami ilyesmi..én erre gyanakszom.

Viszont nemtudom miért gondolok folyton rá,mert van egy barátom és 1év7hónapja vagyunk eggyütt és annyira megszoktam már az érintését,hogy

ritkán hoz lázba..mer már olyan természetes mintha a saját kezem nyúlna pl lentre.. de ennek a srácnak meg amikor megfogta a kezem

már akkor éreztem bizsergést..és félre értés ne essék nem akartam megcsalni a barátom mer akkor elmentem volna vele mer ő akarta

csak én akkor nem és idegesít,hogy egyfolytába erre gondolok..főleg hogy én 16vagyok ő meg 28de fiatalabbnak néz ki.

Ti mit tennétek?


2010. okt. 12. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
bocs, de nem olvasom végig.
2010. okt. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az hogy te 16 vagy ő meg 28 az már bőven elég ok arra, hogy büszkén kijelentsem: dugna majd dobna =)
2010. okt. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nah végig jutottam. A van barátom helyzetet nem tudja kezelni. Én pl. sose törnék le, sőt egyre érdekelne a dolog :D


Nos hirtelen fellángolás. Mivel állandó testkontaktusban voltál vele, így egy típusú hormont indított be a szervezetben ami azonnali hatású. Biztos tapasztaltad, hogy ha érintkezel valakivel bőr-bőrrel, akkor máshogy gondolkozol irántad. Pl. a nők dereka, lába, melle, szája a legérzékenyebb ingerkeltő helyei. Szóval a hirtelen fellángolást a főbb érintések tették ki. Persze ha beszéd stílus is közrejátszik, főleg az udvariasság. De nem ez a főbb mérvadó.

2010. okt. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen de mit tegyek??nem tudom elfelejteni ezt az érzést..:S:S
2010. okt. 12. 20:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Általában az új dolgokat nehéz elfelejteni, de idővel elhülni fog. Ez ellen nem tudsz mit tenni, mert a tudatalattidra hatott.
2010. okt. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hál istennek sikerült kiheverni..már csak "homályosan emlékszem erre"
2010. okt. 17. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!